فیدیبو نماینده قانونی کتاب رواق اندیشه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب همدلانه

نسخه الکترونیک کتاب کتاب همدلانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
کتاب همدلانه

خونه‌ی ما یه خونه‌ی سبزه...
البته نه بخاطر رنگ ساختمون و یا گل‌هایی که مامانم و خاله‌هام توی گوشه گوشه راهروها و حیاط کاشتن...
بیشتر به این خاطر که پدرها و مادرهامون تصمیم گرفتن بجای پراکنده بودن تو سطح شهر و بی‌خبریِ سالی به دوازده ماهی از همدیگه، توی یه ساختمون و کنار هم زندگی کنن و موقع بی‌حالی به هم حال بدن و موقع خوشحالی باهم حال کنن... حالا نه اینکه همه‌ی حال دادن‌ها و حال کردن‌ها فقط با این روش امکان پذیر باشه، ولی خب این روش هم خوبه.
اما خیال نکنید که این حالت، آیدل خانواده‌های ایرانیه (اینترنشنالی‌مونو دارید؟) و همه چیز گل و بلبله و ریتم زندگی‌مون با حالت عشوه آمیز و اسلوموشن، با موسیقی متنِ همه چی آرومه من چقدر خوشبختم، در جریانه و همه متین و وزین دور هم جمع می‌شیم و خیلی شیک و مجلسی چای می‌نوشیم و درباره چالش‌های شعر نوی فارسی با هم حرف می‌زنیم!
درواقع، مااااااا برااااای آنکه این‌جا (!) خانه‌ی خوبان شوووووووود خون دل‌ها خورده‌ایم رنج دوران برده‌ایم (صداها رو آزاد کنید به سبک مرحوم نوری بخونید)
جمع شدن کنار هم و زندگی با آدم‌ها و خانواده‌های متفاوت [هرچند از یک خون و خانواده] دردسرهای زیادی داره اما با مدیریت و مدارا میشه جاده خاکی‌ها رو آسفالت کرد (اگه پروسه آسفالت کردن از روی خودتون عبور کرد نگران نباشید درست میشه! دیدیم که میگیما! پیر تجربه‌ایم)
در حقیقت وقتی دور و برتون پر میشه از آدم‌های رنگارنگی که سرنوشت و زندگی و غم و شادیِ تک تکشون براتون مهمه، روی رفتارها و عادت‌ها و خلق و خوی اون آدم‌ها بیشتر حساس میشید و بیشتر دلتون می‌خواد که حال همگی‌شون بهتر بشه و مشکلاتشون کمتر. من بین این آدم‌ها و تو این خونه و خانواده‌ی سبز رشد کردم و بزرگ شدم و دیدن چالش‌های هر کدوم از این اعضای دوست داشتنی از خانواد‌م باعث شد که به این فکر کنم که چطور میشه مشکلات عزیزترین‌هام رو به طریقی حتی به اندازه‌ی سر سوزنی کم و حل کنم. برای هر مسأله‌ی ناخوشایندی که در خانواده و فامیل و دوستانم اتفاق میفتاد سعی می‌کردم به این فکر کنم که حالا چه کاری از دست من برمیاد و چطور می‌تونم مفید باشم. تلاش برای حل و فصل مشکلات و بدست آوردن اطلاعات مفید برای بهبود اوضاع در شرایط مختلف و مطالعه و تحقیق و مشورت با مشاورهای اخلاقی و با سواد و شرکت تو کلاس‌های متعدد برای بهبود اخلاق و ترک عادت‌های ناپسند و از سر گذروندن تجربه‌های مختلف، باعث شد که به مطالب ارزشمندی درباره‌ی اخلاق و اصلاح در خانواده و روابط خانوادگی برسم. مطالبی که شاید برای افراد زیادی مفید و حل المسائلشون باشه.


  • دسته بندی:
  • ناشر: کتاب رواق اندیشه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.51 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب کتاب همدلانه در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب کتاب همدلانه