دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

نسخه الکترونیک کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

با هر حرکت بدنش، بیش‌تر آشوب می‌شدم. نیرویی داغم کرد و هُلم داد جلو. چوب‌دستی‌‌به‌دست از بالای درخت آمدم پایین. پاورچین‌پاورچین بهش نزدیک ‌شدم. چوب‌دستی را بردم بالا. تا خواستم بزنمش، تند و فرز جاخالی داد. چوب‌دستی فقط خورد به دمش. میوووی بلندی کرد و به سرعت باد غیبش زد. بابا از ایوان روبه‌روی کلاس‌ها داد زد: «آهای بچه، چه‌کار به کار این بدبختْ بیچاره‌ها داری؟ چشمت به گربه می‌افته، قاتل بابات‌و می‌بینی انگار!» پام را محکم کوبیدم زمین. چوب‌دستی‌ را پرت کردم طرف درخت و فریاد زدم: «قاتل بابام را نه، قاتل مرغِ‌عشقام؛ قاتل عزیزترین چیزی که داشتم. می‌فهمی؟!»

ادامه...

مشخصات کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

نظرات کاربران درباره کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

رمان چشم‌های سبز هی‌هوهاما در مجموع رمانی پرکشش و پرماجراست. نویسنده در خیال‌پردازی و استفاده از عناصر تخیلی بسیار موفق عمل کرده است. از نام جالب رمان گرفته تا موقعیت‌های جذاب با چاشنی ترس و وهم که در پیشبرد رمانش از آن نهایت استفاده را کرده است. شاید آشنایی خوب نویسنده با ادبیات خارجی به سبب تجربه سال‌ها ترجمه ادبیات کودک و نوجوان، در خلق این رمان بی‌تاثیر نبوده است.
در ۴ سال پیش توسط احمد مدقق ( | )
از خوبی کتاب انقدر بگم که من که ۳۴ سالمه از وقتی شروع کردم به خوندنش دیگه نتونستم یه لحظه‌ام زمین بذارمش
در ۱ سال پیش توسط 935...546 ( | )