فیدیبو نماینده قانونی انتشارات شهرستان ادب و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

نسخه الکترونیک کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۹۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

با هر حرکت بدنش، بیش‌تر آشوب می‌شدم. نیرویی داغم کرد و هُلم داد جلو. چوب‌دستی‌‌به‌دست از بالای درخت آمدم پایین. پاورچین‌پاورچین بهش نزدیک ‌شدم. چوب‌دستی را بردم بالا. تا خواستم بزنمش، تند و فرز جاخالی داد. چوب‌دستی فقط خورد به دمش. میوووی بلندی کرد و به سرعت باد غیبش زد. بابا از ایوان روبه‌روی کلاس‌ها داد زد: «آهای بچه، چه‌کار به کار این بدبختْ بیچاره‌ها داری؟ چشمت به گربه می‌افته، قاتل بابات‌و می‌بینی انگار!» پام را محکم کوبیدم زمین. چوب‌دستی‌ را پرت کردم طرف درخت و فریاد زدم: «قاتل بابام را نه، قاتل مرغِ‌عشقام؛ قاتل عزیزترین چیزی که داشتم. می‌فهمی؟!»

ادامه...

بخشی از کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب چشم‌های سبز هی‌هوهاما

رمان چشم‌های سبز هی‌هوهاما در مجموع رمانی پرکشش و پرماجراست. نویسنده در خیال‌پردازی و استفاده از عناصر تخیلی بسیار موفق عمل کرده است. از نام جالب رمان گرفته تا موقعیت‌های جذاب با چاشنی ترس و وهم که در پیشبرد رمانش از آن نهایت استفاده را کرده است. شاید آشنایی خوب نویسنده با ادبیات خارجی به سبب تجربه سال‌ها ترجمه ادبیات کودک و نوجوان، در خلق این رمان بی‌تاثیر نبوده است.
در 4 روز پیش توسط احمد مدقق