فیدیبو نماینده قانونی پرنیان اندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب موفقیت آسان در مصاحبه های کاری

کتاب موفقیت آسان در مصاحبه های کاری
زبان بدن- قانع ساختن - مصاحبه‌ی مجازی

نسخه الکترونیک کتاب موفقیت آسان در مصاحبه های کاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۰۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب موفقیت آسان در مصاحبه های کاری

در این کتاب پس از اشاره به نکات ضروری در زمینه‌ی زبان بدن، به نکات مهمی نیز درباره‌ی راهکارهای توفیق در مصاحبه‌های کاری مجازی که از طریق اینترنت، نرم‌افزارها و دیگر وسایل ارتباط مجازی صورت می‌پذیرد اشاره خواهد شد. همچنین در ادامه به شماری از مهمترین آموزه‌های قانع ساختن طرف مقابل و چگونگی دستیابی آسان به موفقیت در مصاحبه‌های کاری پرداخته می‌شود. بدون تردید، مطالعه‌ی این کتاب به‌عنوان راهنمایی ضروری، هم برای کارجویان و هم کارشناسان جذب در واحدهای منابع انسانی سازمان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

ادامه...

بخشی از کتاب موفقیت آسان در مصاحبه های کاری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیشگفتار

در یک مصاحبه ی کاری، زبان بدن داده های بسیاری درباره ی شخص به دست می دهد. می توانید زمانی طولانی برای آماده کردن پاسخ پرسش هایی که فکر می کنید ممکن است از شما پرسیده شود صرف کنید، اما سرانجام اگر زبان بدن شما در برابر مصاحبه کننده مناسب نباشد به نتیجه ی دلخواه نخواهید رسید و مجبور می شوید باز هم در پی کار بگردید. نخستین تاثیر در فرآیند مصاحبه ی کاری، مهمترین عامل در راه کسب موفقیت است. مجموعه ای از بایدها و نبایدها از جمله در زمینه ی زبان بدن وجود دارد که با رعایت آن، پیام درست خویش را به مصاحبه کننده انتقال می دهید.
در این کتاب پس از اشاره به نکات ضروری در زمینه ی زبان بدن، به نکات مهمی نیز درباره ی راهکارهای توفیق در مصاحبه های کاری مجازی که از طریق اینترنت، نرم افزارها و دیگر وسایل ارتباط مجازی صورت می پذیرد اشاره خواهد شد. همچنین در ادامه به شماری از مهمترین آموزه های قانع ساختن طرف مقابل و چگونگی دستیابی آسان به موفقیت در مصاحبه های کاری پرداخته می شود. بدون تردید، مطالعه ی این کتاب به عنوان راهنمایی ضروری، هم برای کارجویان و هم کارشناسان جذب در واحدهای منابع انسانی سازمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.چه کنیم تا عالی به نظر برسیم؟!

۱. با اعتماد به نفس گام بردارید:

به محض این که وارد ساختمان محل مصاحبه می شوید، زبان بدن شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. راست و با گام های استوار حرکت کنید زیرا سبب می شود با اعتماد به نفس بیشتری به نظر برسید؛ به ویژه این امر هنگامی که وارد اتاق مصاحبه می شوید اهمیت مضاعفی می یابد.
۲. محکم دست بدهید:
چگونگی دست دادن به خودی خود داده های قابل توجهی پیرامون شخصیت شما ارائه می کند. اگر هنگام دست دادن ضعیف به نظر برسید، نخستین اثر منفی را در ذهن مصاحبه ‎کننده بر جای گذاشته اید.
دست دادن قوی و محکم در حقیقت نشان دهنده ی اعتماد به نفس بالا و در حقیقت آن چیزی است که کارفرما انتظارش را می کشد.
۳. ارتباط چشمی برقرار کنید:
لازم است تا سطح قابل قبولی از ارتباط چشمی با مصاحبه کننده برقرار کنید، در غیر این صورت ممکن است چنین تعبیر شود که ترسیده اید!
اگر از اعتماد به نفس لازم برای این کار برخوردار نیستید، یک ترفند ساده آن است که نگاهتان را اندکی پایین تر از چشمان مصاحبه کننده، بالای بینی او متمرکز کنید.
۴. حریم دیگران را رعایت کنید:
اطمینان یابید که حریم شخصی مصاحبه کننده را رعایت می کنید. برقراری ارتباط بسیار نزدیک ممکن است به پیدایش احساس ناامنی و ناراحتی در مصاحبه کننده دامن بزند.
بنابراین کوشش کنید همواره فاصله ی مناسبی را حفظ کنید.
۵. هنگام نشستن خم نشوید:
در جریان مصاحبه هنگامی که روی صندلی نشسته اید خم نشوید؛ راست بنشینید زیرا در غیر این صورت ممکن است به نظر برسد تمایلی به حضور در فضای جلسه ی مصاحبه ندارید.
خود را محکم و با اعتماد به نفس بالا نشان دهید. به شخص مصاحبه کننده بقبولانید که به آن چه می گوید علاقه مند هستید.
۶. لبخند بزنید:
حتی اگر عصبی هستید، وجود لبخند روی لبانتان پیامی از آرامش خاطر و راحتی خیال در محیط پیرامون تان می پراکند.
همچنین، لبخندزدن هنگام مصاحبه، از شما شخصی دست یافتنی، خوش برخورد و دوست داشتنی به تصویر می کشد.
۷. اختیار دست هایتان را داشته باشید:
خوب است اگر اندکی دست هایتان را حرکت دهید و از حرکت آن برای تایید گفته های خویش بهره ببرید، اما هرگز دست ها را بیش از اندازه بالا نبرید.
همواره دقت کنید به ویژه هنگام سخن گفتن، با دست هایتان جلوی چهره تان را نپوشانید.نظرات کاربران درباره کتاب موفقیت آسان در مصاحبه های کاری

بعد از دنلود ۴۷ صفحه رو نشون می ده نه ۷۴ صفحه
در 5 ماه پیش توسط ira...har