فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب نوشتن جمله‌های جادویی

کتاب نوشتن جمله‌های جادویی
روشی ساده و عملی برای تعیین هدف‌های خود و جذب افراد و موقعیت‌های لازم

نسخه الکترونیک کتاب نوشتن جمله‌های جادویی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب نوشتن جمله‌های جادویی

این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چطور با نوشتن خواسته‌هایتان آنها را عملی کنید. بسیاری از افراد موفق از این روش استفاده کرده‌اند. کاری را که دیگران کرده‌اند شما هم حتماً می‌توانید انجام دهید. این روش برای مکتوب کردن آرزوها و تبدیل آنها به «هدف» طراحی شده است. روشی کاملاً منطقی و علمی که به‌طور شگفت‌انگیزی می‌تواند افراد مؤثر و موقعیت‌های لازم را برای رسیدن به هدف‌هایتان به‌سوی شما جذب کند.

ادامه...
  • ناشر راشین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.25 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۹ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب نوشتن جمله‌های جادویی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیشگفتار

آیا خواسته های ما فقط خواب و خیالند؟ آیا فقط افراد خاصی می توانند هدف هایشان را عملی کنند؟ آیا خوش شانسی و بدشانسی با آدم به دنیا می آید؟ آیا موفقیت اتفاقی است؟
پاسخ همه این پرسش ها منفی است. دنیای امروز دنیای حاکمیت عقل است. انسانِ امروز قانون علت و معلول را بسیار بهتر از گذشته درک می کند و می داند که برای رسیدن به هر هدفی راه ها و عواملی وجود دارد. انسان امروز برای پیشرفت در هر زمینه ای دانش و تکنولوژی خاص آن را به وجود می آورد تا بتواند به راحتی به هدف های مورد نظرش دست پیدا کند.
تکنولوژی موفقیت چیست؟ چطور می توانیم با روشی ساده و عملی به هدف هایمان برسیم؟ به چه هدف هایی می توان دست پیدا کرد؟ اگر اصلاً هدفی نداشته باشیم چه کار باید بکنیم؟ پاسخ این پرسش ها دقیقاً همان چیزی است که در این کتاب می خوانید.
روشی که در این کتاب آموزش داده می شود یک روش جدید و ابتکاری نیست. در ضمن یک روش خرافاتی هم نیست. بلکه یک روش علمی و عملی است که سال هاست شناخته شده و در باره آن کتاب های زیادی تالیف شده است. کتابی که در دست دارید مفاهیم نظری و روش های عملی کتاب های گوناگونی را که یا به زبان انگلیسی نوشته شده و یا به این زبان ترجمه شده است در یک جا جمع کرده و با زبانی ساده و روشی گام به گام در اختیار فارسی زبانان قرار می دهد.
تا کنون صدها هزار نفر در سراسر دنیا از این روش استفاده کرده اند و هر روز هم به تعداد آنها افزوده می شود. مطمئناً شما نیز با استفاده از این روش می توانید در کار و زندگی به موفقیت برسید.
در اینجا مایلم از همسر گران قدرم، اشرف رحمانی، قدردانی کنم که با ویرایش نقادانه و پیشنهادهای ارزنده بسیاری از عیب ها و کمبودهای کتاب را برطرف کرد.

کورش طارمی

راز جمله های جادویی

نوشتن جادو می کند

در روزگار ما بسیاری از آداب و رسوم و کارهایی که در گذشته با روشی خرافی انجام می شد با رویکردی علمی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل بسیار موثرتر و دقیق تر عمل می کند. بهترین نمونه ها را می توان در دانش پزشکی دید. استفاده از گیاهان گوناگون در تولید علمی داروها نمونه خوبی است. در جوامعِ بدوی، جادوگران در قبیله های آفریقایی و ساحرانِ درمانگر در قبیله های سرخ پوستان امریکا نیز از گیاهان برای درمان بیماران استفاده می کردند. اما از آنجایی که مکانیسمِ عملکردِ بیوشیمیایی موادِ موجود در گیاهان را نمی شناختند، برای آنها خواصی جادویی قائل بودند. این دیدگاهِ بدوی گاهی به کاربردهای نادرست و زیان بار هم منجر می شد. رویکرد علمی زیان های احتمالی را کاهش و کاربردهای عملی را توسعه می دهد.
آیا این قضیه در مورد جادوهای نوشتاری هم صدق می کند؟ شاید تعجب کنید اگر بگوییم که پاسخ مثبت است. در گذشته های دور حتی خود کسانی که از وردها و دستورالعمل های جادویی استفاده می کردند به درستی نمی دانستند که این جمله ها و دستورالعمل ها واقعاً چطور کار می کنند. البته آنها هم نظریه ها و توضیحات مفصلی برای کارشان داشتند که می توانست ذهن آدم های آن دوره را قانع کند. اما توجیهات آنها در روزگار ما دیگر قانع کننده نیست. انسان این عصر فقط به توجیهات علمی اعتماد دارد.
در دنیای امروز هم افراد بسیاری با استفاده از روش نوشتن و خواندن جمله ها به خواسته های خود می رسند. این افراد ممکن است از روش های گوناگونی استفاده کنند. اما همه این روش ها ویژگی های مشترکی دارند که در اینجا به مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

۱. یا هدف مورد نظر کاملاً روشن است و یا فرد با روشی عملی برای خود هدف تعیین می کند.
۲. هدف مورد نظر امکان پذیر است و جنبه تخیلی و غیرعملی ندارد.
۳. دستورالعمل مربوطه مستلزم نوشتن جملات و خواندن مکرر آنها با فواصل کوتاه و منظم است.
۴. فرد به موثر بودن روشِ کار اطمینان دارد.
۵. فرد در رسیدن به هدف بسیار مصر است و حاضر است پول، وقت و توانش را هزینه کند.
۶. فرد هدف مورد نظرش را مثل یک راز محفوظ نگه می دارد تا اراده اش را تقویت کند.
۷. فرد با تمرکز آمادگی ذهنی پیدا می کند و برای برنامه ریزی و تلاش موثر انگیخته می شود.
۸. با تمرکزِ مداوم و تلاشِ فرد عوامل لازم برای رسیدن به هدف به سوی او جذب می شوند.
۹. فرد با آمادگی ذهنی که پیدا کرده فرصت ها را تشخیص می دهد.
۱۰. فرد با استفاده از موقعیت ها و پیگیری کارها نهایتاً به هدف خود می رسد.

اما چطور ممکن است تمرکز ذهنی ما اسباب و لوازم رسیدن به هدف هایمان را فراهم کند؟
این کار از طریق «جذب عوامل موثر» صورت می گیرد که در مبحث بعدی با چگونگی عملکرد آن آشنا می شویم.

جذب عوامل موثر

دانش بیوفیزیک نشان می دهد که افکار ما به صورت امواج الکترومغناطیسی مدام در فضا منتشر می شود. مغز انسان فقط دستگاه فرستنده امواج الکترومغناطیسی نیست بلکه گیرنده این امواج نیز هست. وقتی ما روی هدفی تمرکز می کنیم، امواج خاصی را در فضا منتشر می کنیم. این امواج نامرئی توسط افرادی که به نحوی با موضوع فکر ما ارتباط دارند به طور ناخودآگاه دریافت می شود و اگر ما با تکرار یک فکر، امواج مورد نظر خود را مدام تقویت کنیم افرادی که کمک آنها برای تحقق هدف ما ضروری است به طور طبیعی به سوی ما جذب می شوند.
ایده «جذب عوامل موثر» ممکن است در ابتدا به نظر غیرعلمی برسد اما شناخت مکانیسمی که به وسیله آن ذهن «ناخودآگاهِ جمعی» عوامل موثر، یعنی افراد و موقعیت های لازم را به سوی ما می فرستد روشن می کند که این فرآیند چندان هم دور از ذهن نیست. در قسمت بعد این مکانیسم را به صورت مختصر و مفید توضیح می دهیم.

مکانیسمِ عملکردِ «ناخودآگاهِ جمعی»

بیشتر مردم با تقسیم بندی ذهن به «خودآگاه» و «ناخودآگاه» آشنا هستند و می دانند که ذهن خودآگاه، که در زمان بیداری فعال است و ما خود را با آن یکی می دانیم، در واقع مانند نوک کوه یخ جزء کوچکی از ذهن ناخودآگاه است که مثل قسمت بزرگ کوه یخ در زیر آب پنهان است.
در واقع، چیزی که به آن ذهنِ «ناخودآگاهِ جمعی» می گویند مثل یک شبکه نامرئی اینترنتی همه اذهان ناخودآگاه را به هم متصل می کند و با انتقال اطلاعات روی عملکرد آنها تاثیر می گذارد و آنها را هدایت می کند.
وقتی ما مدام روی یک هدف مشخص تمرکز می کنیم امواج خاصی را به طور پیوسته از خود ساطع می کنیم. «ناخودآگاه جمعی» امواج پایدار را شناسایی می کند و مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. وقتی ذهن ما به عنوان یک پایگاه در درون این شبکه جهانی به طور مداوم و به نحو موثر روی هدفی روشن متمرکز شود آن هدف براساس قانونِ «اولویتِ مواردِ مکرر» برای «ناخودآگاه جمعی» به یک «وظیفه جاری» تبدیل می شود. این روال در بسیاری از نرم افزارهای کامپیوتری هم طراحی شده است. مثلاً در نرم افزار «وُرد» برای هر کدام از دستورات (مثل ذخیره کردن یا چاپ کردن) یک علامت یا به اصطلاح «آیکان » وجود دارد. آیکان های مربوط به دستوراتی که بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند در منوی بالای صفحه باقی می مانند چون بر اساس قانونِ «اولویت موارد مکرر» برای نرم افزار به یک «وظیفه جاری» تبدیل می شوند.
اگر مداومت در تمرکزِ فکر مدتی به تعویق بیفتد این «وظیفه جاری» به صورت یک «وظیفه معوق» درمی آید و از حالت فعال خارج می شود. فعال کردن مجدد یک وظیفه معوق معمولاً وقت و انرژی بسیار بیشتری نسبت به فعال نگه داشتن یک وظیفه جاری مصرف می کند.
وقتی یک وظیفه جاری تعیین می شود ناخودآگاه جمعی برای تحقق آن عوامل و اشخاص لازم را هدایت و جهت دهی می کند. این کار با انتقال اطلاعات از طریق شبکه کانال های الکترومغناطیسی بین ذهن های ناخودآگاه افراد صورت می گیرد. گاهی شما تعجب می کنید که چطور شرایط لازم برای رسیدن به هدفتان به طور غیرمنتظره فراهم می شود و چطور اشخاصی که اصلاً نمی شناختید، یا می شناختید اما از آنها انتظار یاری نداشتید، به کمک شما می آیند. معمولاً این قبیل موارد را به شانس یا اتفاق تعبیر می کنند. کسانی که مردم آنها را «خوش شانس» می نامند در واقع آنهایی هستند که ذهنی هدفمند دارند و مدام با سماجت به هدف هایشان فکر می کنند.
رازداری و برملا نکردن هدف تا زمانی که هنوز عوامل و اشخاص لازم جذب نشده اند به فرد هدفمند اعتماد به نفس می دهد. وقتی در درون خود رازی دارید که هیچ کس جز خودتان از آن خبر ندارد احساس قدرت می کنید. پیگیری اهدافی که فقط خودتان می دانید هم لذت بخش است و هم اراده و ثبات قدم شما را افزایش می دهد.
در این دنیا همه چیز تابع قانون «علت و معلول» است. بخت و اقبال نیز مسلماً از این قاعده بیرون نیست. با به کارگیری روشی که این کتاب آموزش می دهد می توانید بخت و اقبال را به سوی خودتان بکشید. با مداومت در بازخوانی و تمرکز روی هدف ها ذهن خودآگاه ما می تواند روی عملکرد ذهن ناخودآگاهمان و نهایتاً عملکرد ناخودآگاه جمعی تاثیر بگذارد و به فعالیت های آنها جهت بدهد.

نظرات کاربران درباره کتاب نوشتن جمله‌های جادویی

کتاب خیلی مختصر و مفیدی هست ولی میتونه زندگی آدم رو از این رو به اون رو کنه. یه روش ساده و عملی یاد میده که باهاش میشه قانون جذب رو توی زندگیاً پیاده کرد. حتما بخونید.
در 7 ماه پیش توسط نيما تهراني
این کتاب عالی است.وبسیارکاربردی
در 4 ماه پیش توسط نوشاد نراقی
به جرات میتوان گفت ازکل کتابهایی که خواندم مفیدتربود.واقعا اقای کورش طارمی باعث افتخاراست باتالیف چنین کتابی دوست دارم ایشان راملاقات کنم.
در 4 ماه پیش توسط نوشاد نراقی