فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آگاهی زنان

کتاب آگاهی زنان
کتاب کوچک بزرگ

نسخه الکترونیک کتاب آگاهی زنان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آگاهی زنان

این کتاب، راهنمایی‌ها و راه‌حل‌های خردمندانه‌ای در تمام زمینه‌های زندگی به شما ارائه می‌دهد و با توصیه‌ها و روشنگری‌های خود به شما می‌کند تا نیازها و اولویت‌های خود را بشناسید و بتوانید با عشق، لذت و درک بالاتری زندگی کنید. آگاهی زنان می‌تواند برای هر زنی الهام‌بخش و آموزنده باشد.

ادامه...
  • ناشر راشین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.22 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۵۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب آگاهی زنان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:فصل اول: شناخت و درک خود

اگر واقعاً نتوانید خودتان را دوست داشته باشید، داشتن یک زندگی شاد و سعادتمند برایتان بسیار مشکل خواهد بود.
اولین کسی که باید یاد بگیرید دوستش داشته باشید خودتان هستید. هنگامی که بتوانید خودتان را دوست داشته باشید توانایی شما در عشق ورزیدن بیشتر می شود و انواع دیگر دوست داشتن نیز برایتان آسان تر خواهد شد.
***
شما می توانید در زندگی هر قدر که بخواهید عشق بورزید. همه عشق های عالم انتظار شما را می کشند. کافی است با دوست داشتن خودتان آغاز کنید و مطمئن باشید عشق های دیگر به دنبال آن از راه می رسند.
***
تنها زیبایی ظاهری نیست که یک زن را جذاب می کند. اگر شما احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید، جذاب خواهید بود.
***
این کاملاً طبیعی است که هر زنی بخواهد جذاب و دوست داشتنی باشد وگرنه هرگز اینگونه آفریده نمی شدیم.
***
برخی از زنان در مورد خودشان بیش از حد سخت می گیرند و قضاوتشان درباره اعمال و رفتار خودشان بسیار شدیدتر از قضاوت آنها در مورد اعمال و رفتار دیگران است. شما سزاوار نیستید که از طرف هیچکس این چنین بیرحمانه مورد انتقاد قرار گیرید چه رسد به اینکه این فرد خودتان باشید.
***
بسیاری از زنان می خواهند همه کارها را بی عیب و نقص انجام دهند. هنگامی که بتوانید بپذیرید که این کار غیر ممکن است، آرامش بیشتری پیدا می کنید و نیز درک وپذیرش بهتری از محیط و افراد پیرامون خود به دست خواهید آورد.
***
گرچه همیشه افرادی هستند که در وضعیتی به مراتب بدتر از شما به سر می برند اما بعضی مواقع پذیرفتن این واقعیت که شما هم کسی هستید که در شرایط بدی قرار دارد می تواند به شما کمک کند.
***
دخترانی هستند که در تمام عمر پشت یک نقاب زندگی می کنند و مدام مراقبند که مبادا در گفتار و رفتارشان اشتباهی از آنها سربزند. بسیاری نیز طوری تربیت شده اند که همیشه یک «دختر خوب و سربه راه» باشند و به اصطلاح «از سنگ صدا دربیاید اما از آنها درنیاید». اما زنی که به رشد و بلوغ فکری می رسد می فهمد که مانند هر انسان دیگری ارزشمند و محترم است و باید نظرش را با شهامت ابراز کند.
***
همه ما زنانِ خردمند و آگاهی هستیم. فقط کافی است که بتوانیم برای دقایقی همه کارها و مشغله ها را کنار بگذاریم، ذهنمان را آرام کنیم و به تماشای افکار بنشینیم. خواهیم دید که به سطحی از آگاهی مان دست می یابیم که می تواند به ما کمک کند تا راه حل مشکلاتمان را پیدا کنیم.
***
هر زنی منحصر به فرد است و حالات و ویژگی های بی نظیر و خاص خودش را دارد که با دیگران متفاوت است.
***
همیشه سعی کنید اوقاتی را هم به انجام کاری اختصاص دهید که صرفا ذوق و استعداد شما را نشان می دهد. برای هر زنی لازم است که در مورد جوهره وجود خود شناخت پیدا کند و علایق و استعداهای منحصر به فرد خویش را پرورش دهد. اگر نمی دانید که ذوق و استعداد شما در چه زمینه ای است، دلیلش این است که یا هنوز آن را پیدا نکرده اید و یا اینکه نسبت به آن بی اعتنا هستید.
***
بعضی از زنان اگر مدام مشغول انجام کاری نباشند احساس گناه می کنند. گاهی هم به خودتان مجالی بدهید، همه کارها را زمین بگذارید و کاری هم برای دل خودتان انجام دهید و یا اصلا هیچ کاری نکنید.
***
ما باید با نیازها، خواسته ها و تمایلات خود هماهنگ باشیم در غیر این صورت از داشتن یک زندگی تمام و کمال محروم خواهیم شد.
***
اولین قدم برای اینکه تلاش کنیم تا کسی شویم که می خواهیم باشیم درک این نکته است که فقط ما هستیم که باید اجازه این کار را به خودمان بدهیم و برای شروع کار نباید منتظر صدور مجوز از طرف هیچ فرد دیگری باشیم.
***
گاهی اوقات هرکاری که برای عزیزانتان می کنید آنها را راضی نمی کند. گاهی دلیلش این است که آنها از خودشان راضی نیستند. در این مواقع هم شما و هم آنها باید به این حد اکتفا کنید که با کاری که برای آنها می کنید خود شما احساس رضایت کنید.
***
هروقت برای دیگران کاری انجام می دهیم نسبت به خودمان احساس رضایت بیشتری می کنیم اما باید مراقب باشیم که مبادا تمام وقت خود را صرف دیگران کنیم و از خودمان غافل شویم.
***
بعضی از زنان تصور می کنند اگر تمام وقت خود را برای برآورده کردن نیازهای دیگران صرف نکنند، هیچکس آنها را دوست نخواهد داشت. در حالی که وقتی نیازهای خودشان مورد بی توجهی قرار می گیرد اغلب اوقات بیش از دیگران ناراحت می شوند.
***
برخی از زنان به اینکه دیگران درباره شان چه نظری دارند بیش از حد اهمیت می دهند و همین باعث می شود که به دیگران اجازه دهند تا در مورد نحوه زندگی شان بیش از اندازه مداخله کنند.
***
نگران نباشید که دیگران در باره شما و نحوه زندگی تان چه فکری می کنند چون اکثر مردم بیشتر سرگرم مسائل زندگی خودشان هستند تا اینکه به زندگی شما فکر کنند.
***
افرادی که مدام شما را تحقیر می کنند افراد مناسبی برای اینکه اوقات خود را با آنها بگذرانید نیستند. اگر آنها نخواهند رفتارشان را تغییر دهند، شما باید از خودتان بپرسید که چرا با چنین افرادی معاشرت می کنید.
***
اگر به هر دلیلی یکی از مطالب این کتاب شما را به طور غیرمنتظره ای شدیداً تحت تاثیر قرار داد، نشان دهنده این واقعیت است که باید این جنبه از زندگی تان را به دقت مورد بررسی قرار دهید.
***
این قطعی نیست که زنان زیبا، جذاب و خوش اندام در روابط زناشویی و جنسی موفق تر و بهتر از شما باشند.
***
همانطور که از باارزش ترین دارایی تان محافظت می کنید، مراقب جسم خود نیز باشید و به خوبی از آن مراقبت کنید زیرا این تنها چیزی است که همیشه متعلق به شماست و باید تا آخر عمر برای شما کار کند.
***
بسیاری از ما زنان بیش از حد به ظاهر خودمان اهمیت می دهیم. باید همیشه این نکته را به یاد داشته باشیم که آنچه حقیقتاً مهم است این است که ما که هستیم و چگونه زندگی می کنیم.
***
اگر برایتان دشوار است که خودتان را دوست داشته باشید، کافی است این تمرین را انجام دهید. هر روز یک بار روبروی آینه بایستید، به صورتتان نگاه کنید و با صدای بلند به خودتان بگویید: «دوسِت دارم». با تکرار مرتب این عمل، انجام آن برایتان آسان می شود و نیز از اینکه احساس علاقه نسبت به خودتان به سرعت بیشتر می شود تعجب خواهید کرد.

نظرات کاربران درباره کتاب آگاهی زنان

برای آقایون هم خیلی مفیده ولی فکر میکنم برای خانمها خیلی مفیدتره.
در 6 ماه پیش توسط نيما تهراني