فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوای قلم و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مجموعه پرسش‌های چهار گزینه‌یی آب و فاضلاب و بهداشت محیط

کتاب مجموعه پرسش‌های چهار گزینه‌یی آب و فاضلاب و بهداشت محیط

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه پرسش‌های چهار گزینه‌یی آب و فاضلاب و بهداشت محیط به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۱,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مجموعه پرسش‌های چهار گزینه‌یی آب و فاضلاب و بهداشت محیط

گردآوری، تنظیم و چاپ این مجموعه، با نظر و هدایت ایشان، به همراه آن چه در این سال‌ها، از ایشان و سایر استادان محترم آموختم و بر آن افزوده شده است، در کنار هدف‌های آموزشی رایج در چاپ متون علمی، ‌با انگیزه‌ی ثبت و ماندگاری گوشه‌یی از تلاش‌ها و تجربه‌های آن استاد فرزانه، در سه دهه تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و طراحی سؤال در سطوح مختلف دانشگاهی و آزمون‌های سراسری دوره‌های کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری در رشته‌های: آب و فاضلاب، مهندسی بهداشت محیط، علوم آزمایشگاهی، مدیریت محیط زیست و... انجام شده است. در این کتاب ۱۷۱۰ پرسش چهار گزینه‌یی در قالب شش فصل، شامل: کنترل کیفیت آب و فاضلاب،‌ شیمی آب و فاضلاب، میکروبیولوژی آب و فاضلاب، گندزداها و ضدعفونی‌کننده‌ها، تصفیه‌ و توزیع آب و بهداشت مواد غذایی، به گونه‌یی طرح شده است که خواننده، با مطالعه‌ی گزینه‌های هر پرسش و مراجعه به فصل‌های پایانی آن، ضمن یادگیری و بازآموزی مطلب هدف و آشنایی با ابهام‌های مترادف با موضوع پرسش، در فرصت‌های اندک پیش آمده در حین کار، قادر به مطالعه‌ی کتاب خواهد بود. ضمن آن که مطالعه‌ی این کتاب، زمینه را برای کسب آمادگی شرکت‌کنندگان در آزمون‌های گزینشی و سنجشی فراهم می‌آورد.

ادامه...

بخشی از کتاب مجموعه پرسش‌های چهار گزینه‌یی آب و فاضلاب و بهداشت محیط

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مجموعه پرسش‌های چهار گزینه‌یی آب و فاضلاب و بهداشت محیط