فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم؟

نسخه الکترونیک کتاب چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم؟

***انتشارات راشین دارای مجوز از برایان تریسی برای ترجمه و انتشار کلیه کتابهای او به زبان فارسی است.***

فرقی نمی‌کند که شما چه کسی هستید یا چه کار می‌کنید؛ هر فرد و سازمانی با مسائل، مشکلات، بدشانسی‌های غیرمنتظره و بحران‌هایی روبرو می‌شود که می‌تواند تعادل او را بر هم بزند و او باید فوراً آنها را چاره کند.
محققان تخمین زده‌اند که هر مؤسسه‌ای در هر دو تا سه ماه با یک بحران روبرو می‌شود که اگر به‌سرعت و به‌طور مؤثر برطرف نشود می‌تواند ادامه حیات آن مؤسسه را تهدید کند. تمام افراد در هر دو یا سه ماه از لحاظ شخصیتی، مالی، خانوادگی یا سلامتی دچار بحران می‌شوند. اما در سختی‌ها و مشکلات، افراد مقاوم سخت‌تر تلاش می‌کنند. تنها در روبرو شدن با یک بحران است که شما به خودتان و دیگران جوهر وجودتان را نشان می‌دهید. همانطور که زمانی اپیکتتوس فیلسوف یونانی گفته است: «شرایط انسان را نمی‌سازند؛ بلکه تنها خود واقعی‌اش را به خودش (و همینطور به دیگران) نشان می‌دهند.»
بحران شما ممکن است به شکل کاهش میزان فروش، کاهش درآمد، و کاهش گردش نقدینگی ظاهر شود. ممکن است یک مشتری عمده یا فروش عمده را از دست بدهید. ممکن است با هزینه‌های غیرمنتظره روبرو شوید یا بدشانسی بیاورید طوری که تمام سرمایه‌ای را که در قسمتی از کسب و کارتان به کار انداخته‌اید از دست بدهید. ممکن است افرادی در درون یا بیرون شرکت شما نالایق یا متقلب از آب در بیایند. ممکن است دوستان و همکاران‌تان به شما دروغ بگویند یا سرتان کلاه بگذارند یا به شما خیانت کنند. این مسائل می‌تواند برای هر کسی اتفاق بیافتد.
یک موقعیت بحرانی ممکن است در اثر شرایط زیر به‌وجود بیاید: یک مشتری عمده قبل از پرداخت طلب شما ورشکست شود و شما را از لحاظ مالی مستأصل کند. بانک شما ممکن است میزان اعتبارتان را پایین بیاورد. ممکن است یک منبع عمده درآمد شما که از فروش یا وام تأمین می‌شود متوقف شود. ممکن است به‌طور غیرمنتظره و ناعادلانه از محل کارتان اخراج شده و خانه‌به‌دوش شوید. ممکن است از لحاظ خانوادگی، مالی یا سلامتی دچار مشکل شوید. در هریک از این موارد می‌بینید که به مانع برخورد کرده‌اید، دچار بحران شده‌اید و امکان موفقیت مالی یا عاطفی یا بقای شما نامشخص است.


  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.78 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۲۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم؟ در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم؟

واقعا به درد این شرایط اقتصادی میخوره. توصیه میکنم حتما بخونید.
در 3 ماه پیش توسط
انتشارات راشین از برایان تریسی برای انتشار آثارش به زبان فارسی مجوز دارد و با بهترین کیفیت ترجمه، آثار وی را منتشر میکند.
در 3 ماه پیش توسط
راهکارهای خیلی مفید این کتاب واقعا به درد ما ایرانیا میخوره مخصوصا اوضاع فعلی!! ترجمه خیلی عالیه.
در 3 ماه پیش توسط