فیدیبو نماینده قانونی نشر کتاب مهربان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب درک بازاریابی دیجیتال

کتاب درک بازاریابی دیجیتال

نسخه الکترونیک کتاب درک بازاریابی دیجیتال به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۵۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب درک بازاریابی دیجیتال

دنیای رسانه‌های دیجیتال با سرعت فوق‌العاده‌ای در حال تغییر است. این تحولات در حوزه تکنولوژی و شیوه‌های استفاده مردم از آن، نه تنها در چگونگی دسترسی به اطلاعات بلکه در چگونگی تعامل و ارتباط با دوستان و همکاران در مقیاس جهانی؛ می‌باشد. نسل کنونی مصرف‌کنندگان، رسانه‌های دیجیتال را با تمام جنبه‌های زندگی روزمره خود به روش‌هایی که در گذشته حتی تصور آن را هم نداشتند؛ ادغام می‌کنند. امروزه چالش این است که به قدری در این زبان جدید دیجیتال روان شویم که به راحتی بتوانیم به طور موثر با مخاطبان هدف‌مان صحبت کنیم. این کتاب، نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید قدرت رو به رشد رسانه‌های دیجیتال را در جهت قرار دادن کسب و کار خود در قله‌های امواج بازاریابی دیجیتال، مهار کنید. همچنین یک تصویر کلی از بازار آنلاین، فرصت‌های ایجاد شده و ارائه‌کنندگان خدمات دیجیتال و نحوه تعامل با آنه‌ها را به تصویر می‌کشد.

ادامه...

بخشی از کتاب درک بازاریابی دیجیتال

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب درک بازاریابی دیجیتال

کتاب خوبی است و بسبار کمک کننده است
در 3 ماه پیش توسط Yashar Naraghi
من نمیخام از ارزش کار مترجم کم کنم ، اما مترجم کتاب متن را کلمه کلمه ترجمه کرده و متنها را باید چندین بار بخونی تا متوجه بشی منظور نویسنده چی بوده
در 6 ماه پیش توسط محمد امین زاده