فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آریانا قلم و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب هنر رقصیدن با استراتژی

نسخه الکترونیک کتاب هنر رقصیدن با استراتژی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب هنر رقصیدن با استراتژی

یکی از ارکان مدیریت استراتژیک سازمان، دیدگاهی است که سازمان نسبت به آینده، عملکرد و قواعد بازی دارد. این دیدگاه استراتژیک گاهی تا بیست سال باقی می‌ماند و محور تمام فعالیت‌ها و تصمیمات‌ خواهد بود. به‌عنوان‌مثال والمارت دهه‌هاست که یک ایده محوری دارد: قیمت ارزان‌تر در فروشگاه‌های بزرگ برای طبقه متوسط. این ایده چسب تمام فعالیت‌هایش است. دیدگاه استراتژیک صرفاً در مورد یک محصول نیست. در مورد یک خرید و ادغام نیست. بلکه یک ایده عمیق و محوری در مورد کسب‌وکار است. اما این دیدگاه استراتژیک در شرکت نستله چیست؟
این شرکت در پایگاه اطلاعاتی رسمی خود آورده است که اهداف نستله را می‌توان شناخته شدن به‌عنوان پیشگام تغذیه، سلامت و تندرستی در سطح جهانی، مورد اعتماد قرار گرفتن از سوی سهام‌داران و تبدیل شدن به مرجعِ عملکرد در صنعت خود، برشمرد. ما معتقدیم که پیشگامی و برتر بودن، تنها به ابعاد بستگی ندارد و اصول اخلاقی را هم دربر می‌گیرد. جلب اعتماد نیز بخشی از اصول اخلاقی است و ما این را فهمیده‌ایم که اعتماد در طی مدت زمان طولانی و توسط تحقق مداوم وعده‌هایمان به دست آمده است. این اهداف و اخلاق، در عبارت ساده «تغذیه خوب، زندگی خوب» آشکار است؛ عبارتی که خلاصه اهداف و آرزوهای مشترک ما را بیان می‌کند.
هدف از دورنمای نستله، ایجاد هماهنگی در افراد بر مبنای مجموعه‌ای ‌یکپارچه از اولویت‌های استراتژیک است که رسیدن به اهداف شرکت را تسریع می‌کند. در این راستا از افراد انتظار می‌رود ترکیبی از انگیزه‌های بلندمدت مورد نیاز برای ساختن در آینده و اقدامات مؤثر کوتاه‌مدت که سطح مطلوبی از عملکرد را ارائه می‌کند، داشته باشند.
آنها معتقدند که مزیت‌های رقابتی شرکت نستله عبارت است از:
* مجموعه بی‌همتای برندها و محصولات
* قابلیت‌های بی‌نظیر تحقیق و توسعه
* حضور جغرافیایی بی‌مانند
* نیروهای انسانی، فرهنگ، ارزش‌ها و نگرش‌ها که در پوست و گوشت شرکت نهادینه شده است.


  • ناشر: انتشارات آریانا قلم - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.56 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۸۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب هنر رقصیدن با استراتژی در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب هنر رقصیدن با استراتژی