فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب لژیون

کتاب لژیون
ژرفای پوست

نسخه الکترونیک کتاب لژیون به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب لژیون

این بارلیدز و سیماهاش توسط یه شرکت استخدام می‌شن تا جسدی که از یه سردخونه محلی دزدیده شده رو پیدا کنن و این جسد متعلق به مردیه که روی یه سری تحقیقات بیوتکنولوژی کار می‌کرده. این تحقیقات خطراتی رو ممکنه به دنبال داشته باشه. این مرد در زمینه استفاده از بدن انسان به عنوان یه حافظه ذخیره اطلاعاتی کار می‌کرده. نکته مهم اینجاست که این مرد، اطلاعات تحقیقاتی رو توی سلول‌های بدن خودش ذخیره کرده و حالا مرده... جسدش هم معلوم نیست کجاست...

ادامه...
  • ناشر آذرباد
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 1.15 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۱ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان کتاب لژیون

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

لژیون

ژرفای پوست

برندون سندرسون

مترجم: مهرزاد جعفری

حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ استپیشگفتار مترجم

تا حالا به این فکر کردین که تو ذهنتون شخصیت هایی داشته باشین که توی خیلی از کارا کمکتون کنن؟ کارایی که حتی فکرش رو هم نمی کنین که بلد باشین... یه سری توهمات، یه سری شخصیت هایی که خودتون می تونین بهشون قابلیت ها و توانایی هایی بدین که کارایی که بلد نیستین رو انجام بدن.
خرج زیادی نداره. کافیه در مورد چیزی که می خواین اونا انجام بدن فقط یه کتاب یا یه منبع به صورت سرسری بخونین که فقط اون شخصیت ها بتونن یه نیم نگاهی به کتابا و چیزایی که خوندین بندازن.
اسم شخصیت ما استیفن لیدزه، یه آدم متمول که حدود شست هفتادتا شخصیت ذهنی داره که هرکدوم تو یه چیزی بهش کمک می کنن.
جا داره، از عماد ذبحی، دوست و مترجم قدیمی عزیزم بابت ترجمه کتاب اول این مجموعه تشکر کنم.

مهرزاد جعفری
تابستان ۱۳۹۶

نظرات کاربران درباره کتاب لژیون

ریتمی مناسب در قصه گویی
در 2 هفته پیش توسط
شخصیت استیون لیدز خیلی جالبه و این جلد پخته تر از جلد اول شده ... آنقدر داستان منحصر به فرد و عالی ای هست که هر چندتا جلد دیگه هم باشه من به محض موجود شدن خریداری میکنم.
در 2 هفته پیش توسط