فیدیبو نماینده قانونی راه معاصر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بادبادک‌باز

کتاب بادبادک‌باز

نسخه الکترونیک کتاب بادبادک‌باز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب بادبادک‌باز

این رمان، نخستین اثر یک نویسندهٔ افغانستانی به زبان انگلیسی محسوب می‌شود. در سال ۲۰۰۷ میلادی فیلمی بر اساس این کتاب ساخته شد. داستان از زبان امیر روایت می‌شود، امیر یک نویسندهٔ اهل افغانستان از تبار پشتون ساکن کالیفرنیا است که برای نجات یک بچه راهی افغانستان می‌شود؛ افغانستانی که در تحت حاکمیت طالبان است و یکی از سخت‌ترین، دوران تاریخ چند هزار ساله‌اش را سپری می‌کند و به بهانهٔ این سفر به افغانستان امیر داستان زندگی‌اش را تعریف می‌کند. روایت این رمان دوستی امیر با حسن است ; امیر در سن ۱۲ سالگی به یار همیشگی خود حسن خیانت می‌کند و این گناه تا سال‌ها مانند یک استخوان در گلویش گیر مانده و حتی شادترین لحظات زندگی را برای او تیره و تار می‌کند. در سال ۱۹۷۹ با حمله روس ها به افغانستان امیر با پدرش (باب ا) از افغانستان فراری میشوند، و تمام روزهای تلخ و شیرین گذشته را هم در ذهن خود به فریمانت می برند. در این زمان طالبان حسن و همسرش را به جرم هزاره بودن به قتل میرسانند و تنها پسری معصوم (سهراب) از آنها به یادگار می ماند، پسری که در دستان طالبان اسیر می شود. امیر با شنیدن این داستان به خاطر جبران خیانتش نسبت به حسن تصمیم به نجات دادن ان پسر می گیرد و از امریکا دوباره به افغانستان برمی گردد و …

ادامه...
  • ناشر راه معاصر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.41 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۰۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب بادبادک‌باز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:
نظرات کاربران درباره کتاب بادبادک‌باز

قیمت رو که دیدم خواستم کامنت بذارم که با وجود این‌که این نسخه هم ترجمه‌ی خوبی داره، ولی بهتره ترجمه‌ی آقای اسکندری که قیمت مناسب هم داره رو تهیه کنید. چون یادم بود اون رو خودم کم‌تر از ۵هزار تومن خریده بودم. الان که نگاه کردم دیدم شده ۱۲ :) این هم که شونزدهه! فقط می‌تونم خطاب به فیدیبو بگم: کجا می‌ری برادر؟ بایست!
در 5 ماه پیش توسط مهرداد
قیمت بالاست
در 3 ماه پیش توسط arshan haghipour