پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مقدمه‌ای بر مدیریت سانحه

کتاب مقدمه‌ای بر مدیریت سانحه

نسخه الکترونیک کتاب مقدمه‌ای بر مدیریت سانحه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مقدمه‌ای بر مدیریت سانحه

کشور ایران به­واسطه­ی موقعیت جغرافیایی، شرایط اقلیمی و وضعیت زمین­شناختی از جمله کشورهای سانحه­خیز جهان محسوب می­شود. همه­ساله به­واسطه­ی وقوع زلزله، سیل و سایر سوانح، خسارات و تلفات زیادی به کشور وارد می­شود. از سوی دیگر کیفیت نامطلوب طراحی، ساخت و کنترل ساختمان­ها و تأسیسات حیاتی، ساخت­وساز در مناطق خطرناک و وجود ساختارهای نامطلوب و فرسوده­ی شهری در افزایش اثرات زیانبار سوانح تاثیرگذار می­باشند. همچنین عدم آگاهی و آمادگی مردم و مسئولان نیز عامل مضاعفی در تشدید صدمات و تلفات سوانح محسوب می­شود. با این وجود، در کشور به موضوع مدیریت سانحه کمتر پرداخته شده است و ادبیات این موضوع ضعیف می­باشد بطوری­که خود مسئولان با مفاهیم، مسائل و ابعاد مرتبط با مدیریت سانحه ناآشنا می­باشند. لذا، این کتاب جهت افزایش دانش مدیریت سانحه و با هدف کاهش آسیب­پذیری و بهبود پاسخ­دهی به سانحه ترجمه شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب مقدمه‌ای بر مدیریت سانحه

بخشی از کتاب مقدمه‌ای بر مدیریت سانحه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مقدمه‌ای بر مدیریت سانحه