دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی

کتاب نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی

نسخه الکترونیک کتاب نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی

کتاب پیش رو با رویکرد کاربردی در پی ارائه تجارب و ابزارهای موجود در زمینه مدیریت منابع انسانی است که تمامی افراد فعال و علاقه‌مند در حوزه مدیریت منابع انسانی می‌توانند از آن استفاده کنند. این کتاب در پی پرداختن به مباحثی است که در کتب موجود در زمینه رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی خلا آنها مشهود بوده و کمتر به آنها پرداخته شده است. همچنین با در نظر گرفتن سه جنبه سازمان، سرمایه‌های انسانی سازمان و بعد سوم که می‌تواند ذی نفع سازمان تلقی شود، به مباحثی پیرامون جذب و استخدام، مدیریت عملکرد، آموزش و توسعه، اخراج و ترک سازمان، انگیزش، بازخورد، مدیریت نگرش‌ها، رهبری و نفوذ، فرهنگ، مدیریت جلسات مربوط به حوزه مدیریت منابع انسانی در هشتاد مقوله پرداخته شده است. بنابراین همانطور که در فهرست مطالب مشاهده می‌شود و با رویکردی که در پیشگفتار ارائه شد، می‌توان این کتاب را ابزاری در دست متصدیان تخصصی مدیریت منابع انسانی و حتی افرادی دانست که صرفا از دانش مدیریت منابع انسانی نیازمند چگونگی ارائه مناسبی از خود در یک مصاحبه استخدامی یا چگونگی مدیریت مسیر شغلی‌های مختلف برای تحقق اهداف در نظر گرفته شده قبلی دانست. همانطور که در عنوان کتاب پیش رو نیز مشاهده می‌شود این کتاب با عنوان نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی نشر شده است که گویای محتوای آن نیز می‌باشد. در تمامی مباحث کتاب سعی مولفین بر آن بوده است تا از به کاربردن واژه‌های تخصصی مبهم پرهیز کرده و سعی در سهولت ادراکی متن داشته باشند تا از پیچیدگی‌های عملی کاسته و ابزاری ساده و تسهیل‌گر در اختیار خوانندگان محترم قرار دهند.

ادامه...

مشخصات کتاب نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی

  • ناشر نشر شربیانی
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۱۲,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.88 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۲۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نکات کاربردی مدیریت منابع انسانی

کتاب خوب با نکات کاربردی حتما بخونیدش
در ۱ سال پیش توسط ros...lah ( | )