فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چطور فروش را بالا ببریم؟

کتاب چطور فروش را بالا ببریم؟
آموزش‌های برایان تریسی

نسخه الکترونیک کتاب چطور فروش را بالا ببریم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب چطور فروش را بالا ببریم؟

کتاب حاضر جلدی دیگر از مجموعه فشرده ”آموزش‌های برایان تریسی“ است. این مجموعه برای کسانی تهیه شده است که می‌خواهند با صرف وقت کمتر از آموزش‌های برایان تریسی حداکثر بهره را ببرند بدون آنکه مجبور باشند شخصاً تمام آثار متعدد این معلم بزرگ موفقیت را مطالعه کنند. این مجموعه عصاره کتاب‌ها، مقاله‌ها، سخنرانی‌ها، نوارها و دوره‌های سمعی ـ بصری تریسی را بیرون کشیده و به صورتی موجز، مختصر و مفید در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر راشین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.35 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۲۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب چطور فروش را بالا ببریم؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:درباره نویسنده

آنچه در اینجا می خوانید همان است که در اوایل کتاب ”۱۰۰ اصل شکست ناپذیر موفقیت در زندگی و کار“ در مورد نویسنده آمده است.
برایان تریسی زندگی اش را از صفر شروع کرد و قدم به قدم راه خود را به سوی موفقیت طی کرد. زندگی او با تحصیلات پایین، بدون داشتن هیچ نوع مهارتی و با بیکاری آغاز شد. خانه او اتومبیلش بود و هر کاری که پیش می آمد انجام می داد.
در جوانی کنجکاوی شدیدی نسبت به نحوه عملکرد امور و اینکه چرا و چگونه روی می دهند نشان می داد. در طی مسافرت ها، مطالعات و صحبت هایش با مردم متوجه شد که یک نوع نظم قابل پیش بینی در امور وجود دارد. فهمیدن این موضوع جهت زندگی او را تغییر داد و نهایتاً منجر به یافتن اصول و ایده هایی شد که محتوای کتاب های او را تشکیل می دهند.
او مانند یک محقق یا دانشمند تک تک این اصول را مورد تجربه و آزمایش قرار داد و نتیجه را با دستاوردهای دیگران مقایسه کرد. همراه با تغییر از یک شغل به شغلی و از موفقیتی به موفقیت دیگر و بالاخره از شکست به موفقیت، خود را در معرض این آزمایشات قرار داد تا درستی یا نادرستی آنها را ثابت کند.
تاثیر آموزش و به کارگیری این اصول جهانی دقیقاً همانطور بود که او پیش بینی کرده بود.
امروزه برایان تریسی یکی از بهترین مشاوران کسب و کار در آمریکا و یکی از محبوب ترین سخنرانان حرفه ای در جهان است. او با بیش از۵۰۰ شرکت کوچک و بزرگ، که تعدادی از آنها جز ۵۰۰ شرکت برتر جهان بوده اند همکاری داشته است. وی هر ساله برای بیش از ۰۰۰/ ۳۰۰ نفر در سراسر دنیا در باره افزایش کارایی فرد و سازمان سخنرانی می کند.
برایان تریسی تا کنون چندین جلد کتاب نوشته که تعدادی از آنها به بسیاری از زبان های مختلف ترجمه شده است.
برایان تریسی به هشتاد کشور مختلف در پنج قاره سفر کرده و در آنها کار کرده است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته تجارت و مدیریت است و علاقه زیادی به خواندن کتاب های تاریخ و فلسفه، اقتصاد، ادیان، ماوراالطبیعه و روانشناسی دارد.
برایان تریسی به نحوی فوق العاده ایده ها و الهامات خود را در رشته های گوناگون ترکیب می کند تا از این طریق راهبردهایی عملی به دست بیاورد، راهبردهایی که به خوبی عمل می کنند و نتایج سریعی به بار می آورند.
او رئیس موسسه آموزشی و مشاوره ای ”برایان تریسی اینترنشنال“ است که در سولانابیچ کالیفرنیا قرار دارد. وی متاهل و دارای چهار فرزند است و در فعالیت های اجتماعی شرکت فعال دارد.

بخش ۱: اهمیت آمادگی ذهنی

کار سخت فروش:

در اقتصاد ما، فروش یکی از مشکل ترین کارهاست. به عنوان یک فروشنده، شما با عدم پذیرش، شکست های بالقوه، نومیدی های مکرر و با موانع و مشکلاتی روبرو می شوید که اغلب مردم تجربه نمی کنند. فروش هرگز آسان نبوده است و نخواهد بود و همیشه بین سخت، خیلی سخت و فوق العاده سخت در نوسان است. بنابراین برای موفقیت در فروش باید خیلی استوار باشید.

طرز برخورد رمز موفقیت است:

در کار فروش هشتاد درصد موفقیت به طرز برخورد بستگی دارد. در حقیقت طرز برخورد جلوه بیرونی شما و مجموعه صفاتی است که در طول عمرتان به دست آورده اید و بیشترین تاثیر را روی افرادی می گذارد که با آنها معامله می کنید. لازمه موفقیت در این رشته داشتن ذهنیت مثبت است.

سعی دوباره در برابر نومیدی ها:

روان شناسان ”شخصیت استوار“ را مناسب ترین نوع شخصیت برای مقابله با دشواری های دنیای مدرن تجارت تعریف کرده اند. شخصیت استوار، که باید آن را در خود به وجود آورید، مقاوم، خوش بین، محکم، قوی و قادر به شروع دوباره در برابر نومیدی ها و شکست های موقت است.

با اضطراب به نحوی سازنده برخورد کنید:

ذهنیت مثبت یک برخورد سازنده با حالت اضطراب است که با هدفمندی برای مشکلات روزانه راه حل پیدا می کند. این طرز تفکر به صورت خوش بینی کلی نسبت به زندگی و چالش های ناگزیر آن برای کسب درآمد آشکار می شود. ذهنیت مثبت آشکارترین مشخصه یک انسان برنده است و خصوصیتی است که بیش از هر صفت دیگر با موفقیت در فروش همراه است.

ورزیدگی ذهنی را هر روز تمرین کنید:

همانطور که برای ورزیدگی جسمی باید مرتباً ورزش کنید برای ورزیدگی ذهنی و پرورش ذهنیتی که باعث موفقیت و خوشبختی شود نیز باید مرتباً تمرین کنید. این جریان پایانی ندارد. کسی که ورزیده شود نباید ورزش را رها کند، ورزیدگی ذهنی هم نیاز به تمرین مرتب روزانه دارد. این کار مثل تنفس برای شما ضروری است.

تمرین عملی:

۱ـ تصمیم بگیرید که از همین امروز به بعد، در برابر هر وضعیت ناراحت کننده ای به نحوی مثبت و سازنده برخورد کنید. قوی باشید.

۲ـ ورزیدگی ذهنی را هر روز به این صورت تمرین کنید که خود را وادارید تا در برابر ناملایمات و نومیدی ها بانشاط و خوش بین باشید.

فراموش نکنید اگر بخواهید می توانید.

بخش ۲: خودتان را برای موفقیت آماده کنید

برای خودتان یک بیانیه بنویسید:

قبل از برنامه ریزی برای آینده باید برای خود یک بیانیه بنویسید. این بیانیه رسالت شما را در کار فروش مشخص می کند. برای این کار، فرض کنید که پس از یک سال از امروز، یکی از مشتری هایتان در حال صرف ناهار با کسی که ممکن است بعداً مشتری شما شود می خواهد توصیف دقیقی از شما به عنوان فروشنده ارائه دهد. دلتان می خواهد او چطور شما را معرفی کند. فرض کنید بهترین رفتار ممکن را با آن مشتری داشته اید و او دارد با بیانی عالی در مورد شما حرف می زند.
این بیانیه را با فعل های زمان حال بنویسید، گویی هم اکنون صفاتی که در بیانیه تعریف می کنید به تحقق پیوسته است. این صفات باید همیشه مثبت و کاملاً شخصی باشند.

به خود درست القا کنید:

ذهن ناخودآگاه، هنگامی بیانیه رسالتی شما را به صورت مجموعه دستورات می پذیرد، که به زمان حال، مثبت و شخصی نوشته شده باشد. ”من یک فروشنده استثنایی هستم،“ مثال خوبی است. پس از هر جلسه فروش، باید سریعاً به بیانیه رسالتی خود رجوع کنید و از خودتان بپرسید که رفتارتان با مشتری چقدر شبیه صفات تشریح شده در بیانیه بوده است. به عنوان بهترین فروشنده، شما باید همیشه فعالیت های خود را با یک معیار بالا بسنجید و آنها را ارتقا دهید. همیشه برای بهتر شدن سعی کنید و هر روز، به هر طریق ممکن، کوشش کنید شبیه شخص ایده آلی شوید که در نظر گرفته اید.

خودتان را با خودتان مقایسه کنید:

پس از نوشتن این بیانیه، می توانید مرتب آن را بخوانید، اصلاح کنید و به روز بیاورید. می توانید صفات بیشتری به آن اضافه کنید یا صفات را واضح تر تعریف کنید. این بیانیه شرحی است از فلسفه زندگی و اعتقادات شما و راهنمایی است برای نحوه رفتارتان در تعامل با دیگران. هر روز می توانید رفتار خود را ارزیابی و سپس با معیاری که در بیانه است مقایسه کنید.

شخصیت خود را شکل دهید:

با گذشت زمان، اتفاق مهمی روی می دهد. همین طور که بیانیه را مرور می کنید، به طور ناخودآگاه کلمات و رفتار خود را به نحوی شکل می دهید که بیشتر و بیشتر شبیه شخص ایده آلی شود که توصیف کرده اید، و مردم هم فوراً به این تغییرات پی می برند. با گذشت زمان متوجه می شوید که شما در حال ایجاد شخصیتی در خودتان هستید که دیگران آن را تحسین می کنند. در واقع شما شکل دهنده سرنوشت خود شده اید.

تمرین عملی:

۱ـ تصور کنید یکی از مشتریان شما قرار است با یک مشتری احتمالی ملاقات کند. دلتان می خواهد در مورد شما چه بگوید؟ آنها را روی کاغذ بیاورید.

۲ـ همیشه با خودتان حرف های مثبت بزنید. ذهن خود را با پیام های مثبت در مورد اهداف و صفات مورد علاقه تان تغذیه کنید.

نظرات کاربران درباره کتاب چطور فروش را بالا ببریم؟

انتشارات راشین از برایان تریسی برای انتشار آثارش به زبان فارسی مجوز دارد و با بهترین کیفیت ترجمه، آثار وی را منتشر میکند.
در 4 ماه پیش توسط راشین