فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب حرف‌های حساب از آدم‌های حسابی

کتاب حرف‌های حساب از آدم‌های حسابی
زندگی بهتر و آرامش بیشتر - جلد اول

نسخه الکترونیک کتاب حرف‌های حساب از آدم‌های حسابی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب حرف‌های حساب از آدم‌های حسابی

دکتر باربارا دی آنجلیس که یکی از تاثیرگذارترین استادان دوران معاصر در زمینه تحول شخصیت است در سال ۱۹۵۱ متولد شده است. در طول بیست و پنج سال گذشته، آموزه‌ها و پیام‌های او در مورد عشق، خوشبختی و تلاش برای جستجوی معنای حقیقی زندگی به گوش میلیون‌ها انسان در سراسر دنیا رسیده است. باربارا به عنوان یک نویسنده کتاب‌های پرفروش‌، شخصیت مشهور تلویزیونی و سخنران انگیزه‌‌دهنده و پرطرفدار، با گسترش و رواج بحث خودیاری در بین مردم در دهه ۱۹۸۰یکی از پیشگامان تحقیق در زمینه رشد شخصیت بوده است. او همچنین یکی از اولین آموزگاران مطرح زن است که در تلویزیون در زمینه رشد انگیزه‌های فردی سخنرانی می‌کند. You never lose by loving. You always lose by holding back. با عشق ورزیدن چیزی را از دست نمی‌دهی اما با کناره‌گیری از عشق‌ورزی همیشه بازنده هستی.

ادامه...
  • ناشر راشین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.44 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۶۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب حرف‌های حساب از آدم‌های حسابی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

این کتاب در باره چیست؟

استادان خودیاری مطالبی را که دانشمندان، فلاسفه و اندیشمندان دریافته اند گردآوری و طبقه بندی می کنند و سپس با زبانی ساده، گویا و موثر در اختیار مردم قرار می دهند. اساساً مفهوم راستین معلمی نیز همین است. در این میان هستند کسانی که عمری را در انجام این مهم صرف کرده اند و کیفیت بالای کارشان آنها را با چنان استقبالی در سطح جهانی روبرو کرده است که دیگران مدام گفته های ارزشمندشان را در نوشته ها و سخنرانی های خود نقل کرده و می کنند.
انتشارات راشین با تهیه و انتشار مجموعه «حرف های حساب از آدم های حسابی» گزیده ای از مهم ترین نکات و راهنمایی هایی را که در زمینه های اصلی خودیاری از سرشناس ترین استادان این حوزه نقل شده است در قالب مجموعه چند جلدی در اختیار علاقه مندان می گذارد. کتابی که در دست دارید جلد اول از این مجموعه است با عنوان «زندگی بهتر و آرامش بیشتر» که همانطور که از نام آن پیداست، به مسائل پایه ای برای بالا بردن کیفیت زندگی و کسب آرامش بیشتر می پردازد.
این مجموعه به صورت دو زبانه منتشر می شود تا گفته ها به زبان اصلی نیز در اختیار خوانندگان قرار گیرد و کسانی هم که مایلند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند از این مجموعه بهره بیشتری ببرند.
راهنمایی های این کتاب از نه نفر از بزرگ ترین استادان خودیاری در نه فصل ارائه شده است. ترتیب فصل ها الفبایی است و بر اساس نام فامیل شخصیت ها مرتب شده است. در ابتدای هر فصل نیز شخصیت مورد نظر به اختصار معرفی شده است.
با آرزوی شادکامی و موفقیت برای همه خوانندگان عزیز
انتشارات راشین

باربارا دی آنجلیس

دکتر باربارا دی آنجلیس که یکی از تاثیرگذارترین استادان دوران معاصر در زمینه تحول شخصیت است در سال ۱۹۵۱ متولد شده است. در طول بیست و پنج سال گذشته، آموزه ها و پیام های او در مورد عشق، خوشبختی و تلاش برای جستجوی معنای حقیقی زندگی به گوش میلیون ها انسان در سراسر دنیا رسیده است.
باربارا به عنوان یک نویسنده کتاب های پرفروش ، شخصیت مشهور تلویزیونی و سخنران انگیزه دهنده و پرطرفدار، با گسترش و رواج بحث خودیاری در بین مردم در دهه ۱۹۸۰یکی از پیشگامان تحقیق در زمینه رشد شخصیت بوده است. او همچنین یکی از اولین آموزگاران مطرح زن است که در تلویزیون در زمینه رشد انگیزه های فردی سخنرانی می کند.

You never lose by loving. You always lose by holding back.
با عشق ورزیدن چیزی را از دست نمی دهی اما با کناره گیری از عشق ورزی همیشه بازنده هستی.
***
The more anger towards the past you carry in your heart, the less capable you are of loving in the present.
هرچه نسبت به گذشته خودت خشمگین تر باشی، در لحظه حال کمتر می توانی عشق بورزی.
***
You can’t ask for what you want unless you know what it is. A lot of people don’t know what they want or they want much less than they deserve. First you have figure out what you want. Second, you have to decide that you deserve it. Third, you have to believe you can get it. And, fourth, you have to have the guts to ask for it.
هیچوقت نمی توانی به دنبال چیزی که می خواهی باشی مگر اینکه بدانی آن چیز چیست. خیلی از مردم نمی دانند چه می خواهند یا خیلی کمتر از چیزی که لیاقتش را دارند می خواهند. پس اول از همه ببین چه می خواهی. دوم، باید تصمیم بگیری و قبول کنی که شایستگی آن را داری. سپس باید باور کنی که می توانی آن را به دست بیاوری و در آخر باید شهامت داشته باشی که خواسته ات را بیان کنی.
***
Living with integrity means: Not settling for less than what you know you deserve in your relationships. Asking for what you want and need from others. Speaking your truth, even though it might create conflict or tension. Behaving in ways that are in harmony with your personal values. Making choices based on what you believe, and not what others believe.
زندگی بدون کم و کاست یعنی: در روابطت به کمتر از چیزی که می دانی مستحق آن هستی رضایت نده. چیزی را که از دیگران می خواهی و به آن نیاز داری از آنها بخواه. حقیقت را بگو حتی وقتی باعث ایجاد برخورد یا تنش بشود. مطابق ارزش های شخصی ات رفتار کن. انتخاب هایت را مطابق باورهای خودت انجام بده نه مطابق عقاید دیگران!
***
Love is a force more formidable than any other. It is invisible / it cannot be seen or measured, yet it is powerful enough to transform you in a moment, and offer you more joy than any material possession could.
عشق قوی ترین و تاثیرگذارترین نیروی دنیاست. نمی توان آن را دید یا اندازه گرفت، با این حال آنقدر قوی است که می تواند در یک لحظه تو را دگرگون کند و به تو لذتی ببخشد که داشتن هیچ چیز در دنیا نمی تواند با آن برابری کند.
***
No one is in control of your happiness but you; therefore, you have the power to change anything about yourself or your life that you want to change.
هیچ کس جز خودت نمی تواند سررشته خوشبختی تو را در دست بگیرد و آن را کنترل کند. بنابراین این تو هستی که می توانی هر تغییر و تحولی را که بخواهی در خودت یا در زندگی ات ایجاد کنی.
***
Difficult times always create opportunities for you to experience more love in your life.
دوره های سخت و دشوار زندگی به تو فرصت می دهد تا عشق بیشتری را در زندگی تجربه کنی.
***
Love and kindness are never wasted. They always make a difference.They bless the one who receives them, and they bless you, the giver.
عشق و مهربانی هیچ وقت هدر نمی روند بلکه همیشه تغییر ایجاد می کنند. آنها به زندگی کسی که آنها را دریافت می کند و همچنین به زندگی تو که دهنده آن هستی برکت می بخشند.
***
In order to experience everyday spirituality, we need to remember that we are spiritual beings spending some time in a human body.
برای اینکه زندگی مان همیشه همراه با معنویت باشد باید فراموش نکنیم که ما موجوداتی روحانی هستیم که زمان کوتاهی را در بدن مادی سپری می کنیم.
***
Love is a choice you make from moment to moment.
عشق انتخابی است که در هر لحظه از زندگی انجام می دهی.
***
Women need real moments of solitude and self-reflection to balance out how much of ourselves we give away.
ما زن ها گاهی به لحظه های ناب تنهایی و خوداندیشی نیاز داریم تا بین مقداری از وجودمان که به دیگران می بخشیم و آنچه برای خود نگه می داریم تعادل برقرار کنیم.
***
No matter what age you are, or what your circumstances might be, you are special, and you still have something unique to offer. Your life, because of who you are, has meaning.
مهم نیست چند سال داری یا در چه شرایطی زندگی می کنی، به هر حال تو موجود یگانه ای هستی و ویژگی منحصر به فردی داری که باید به جهان عرضه کنی. زندگی تو به خاطر کسی که هستی معنا دارد.
***
Men are just as sensitive, and in some ways more sensitive, than women are.
مردها هم به اندازه زن ها، و حتی از بعضی نظرها بیشتر از زنها، حساس هستند.
***
A man’s brain has a more difficult time shifting from thinking to feeling than a women’s brain does.
ذهن مردها طوری است که تغییر از حالت منطقی به حالت احساسی برایشان بسیار سخت تر از زن هاست.
***
Marriage is not a noun; it’s a verb. It isn’t something you get. It’s something you do. It’s the way you love your partner every day.
ازدواج یک «اسم» نیست بلکه یک «فعل» است. چیزی نیست که به دست بیاوری بلکه چیزی است که انجام می دهی. ازدواج، روش عشق ورزیدن هر روزه به همسر و شریک زندگی ات است.
***
We need to find the courage to say NO to the things and people that are not serving us if we want to rediscover ourselves and live our lives with authenticity.
اگر می خواهیم خود واقعی مان را کشف کنیم و زندگی مان را تحت کنترل مان داشته باشیم، باید شهامت نه گفتن را به شرایط یا انسان هایی که برایمان سودمند نیستند پیدا کنیم.
***
The more connections you and your lover make, not just between your bodies, but between your minds, your hearts, and your souls, the more you will strengthen the fabric of your relationship, and the more real moments you will experience together.
هر چه ارتباط بیشتری بین خودت و کسی که دوستش داری برقرار کنی، نه فقط ارتباط جسمی بلکه ارتباط فکری، قلبی و روحی، تاروپود رابطه ات را قوی تر می کنی و لحظه های ناب بیشتری را در کنار یکدیگر تجربه خواهید کرد.
***
If you aren't good at loving yourself, you will have a difficult time loving anyone, since you'll resent the time and energy you give another person that you aren't even giving to yourself.
اگر خودت را خوب دوست نداشته باشی، به سختی می توانی کس دیگری را دوست داشته باشی. زیرا احساس رنجش می کنی که چرا وقت و انرژی را که حاضر نیستی حتی به خودت اختصاص دهی صرف کس دیگری کرده ای.
***
The real act of marriage takes place in the heart, not in the ballroom or church or synagogue. It's a choice you make / not just on your wedding day, but over and over again / and that choice is reflected in the way you treat your husband or wife.
ازدواج واقعی در قلب انسان رخ می دهد نه در جشن ازدواج، کلیسا یا کنیسه. ازدواج در واقع انتخابی است که تو انجام می دهی، نه فقط در روز عروسی بلکه در هر لحظه و این انتخاب در رفتاری ظاهر می شود که با همسرت داری.
***
When you make a commitment to a relationship, you invest your attention and energy in it more profoundly because you now experience ownership of that relationship.
وقتی نسبت به یک رابطه متعهد می شوی، توجه و انرژی بیشتر و عمیق تری صرف آن می کنی زیرا نسبت به آن رابطه احساس مالکیت می کنی.
***
The greatest gift you and your partner can give your children is the example of an intimate, healthy, and loving relationship.
بزرگ ترین و باارزش ترین هدیه ای که تو و همسرت می توانید به فرزندان تان بدهید این است که رابطه تان برای آنها نمونه یک رابطه صمیمی، سالم و عاشقانه باشد.
***
What allows us, as human beings, to psychologically survive life on earth, with all of its pain, drama, and challenges, is a sense of purpose and meaning.
چیزی که به نسل بشر اجازه می دهد بین این همه درد و رنج و چالش ها و ماجراهای گوناگون، جان سالم به در ببرد، داشتن هدف و معنا برای زندگی است.
***
Only when your consciousness is totally focused on the moment you are in, can you receive whatever gift, lesson, or delight that moment has to offer.
فقط وقتی هوشیارانه روی لحظه حال متمرکز می شوی، می توانی تمام نعمت ها، درس ها یا لذت هایی را که آن لحظه برایت دارد دریافت کنی.
***
The moment in between what you once were, and who you are now becoming, is where the dance of life really takes place.
لحظه گذار از کسی که قبلا بوده ای و کسی که الان داری می شوی، جایی است که واقعاً می توانی رقص زندگی را تماشا کنی.
***
Don't be proud of what you know, and don't be self-confident if you are learned. Be open to advice from the unlearned as well as from the learned. Art knows no limit, and the artists will never achieve perfection.
به دانسته هایت مغرور نشو و اگر چیزی را یاد گرفتی به خودت اطمینان نکن. ذهنت را برای پذیرش راهنمایی و توصیه کسانی که تحصیلات شان کم است نیز مثل فاضلان و مطلعین باز بگذار. هنر حد و مرزی ندارد و هنرمندان هیچ وقت به درجه کمال نمی رسند.
***
You don't develop courage by being happy in your relationships everyday. You develop it by surviving difficult times and challenging adversity.
شهامت انسان در روابط شاد و خرم روزمره رشد نمی کند. برای رشد آن باید بتوانی دشواری ها و سختی ها را با موفقیت از سر بگذرانی و دوام بیاوری.

نظرات کاربران درباره کتاب حرف‌های حساب از آدم‌های حسابی

این یه مجموعه جالب سه جلدی هست که حرفها و راهنمایی های شخصیتهای مطرح رو در سه زمینه -زندگی بهتر و آرامش بیشتر ج۱ -برنامه ریزی و پیشرفت در کار ج ۲ - بالا بردن آگاهی و تقویت روحیه ج ۳ به صورت دوزبانه ارائه میکنه. به نظر من نقل قولها خیلی آموزنده و الهام بخشند. ترجمه ها هم خیلی خوب هستند. نقل قولها بر اساس نام شخصیت ها دسته بندی شدند هر کدوم توی یه فصل جداگونه.
در 7 ماه پیش توسط سروش قاضی