Loading

چند لحظه ...
کتاب مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی

کتاب مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی
راهنمای متخصصان

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی

این کتاب در درجه‌ی اول برای کسانی که با مدیریت دانش سر و کار دارند و یا در محیط‌های فروش و بازاریابی از مدیریت دانش استفاده می‌کنند، اهمیت بسیار بالایی دارد. در عین حال برای افرادی که در مدیریت و فروش و بازاریابی مشغول به کار هستند، بسیار مناسب است. همچنین، مدل‌هایی به خواننده ارائه می‌دهد تا برای درک اینکه چگونه دانش می‌تواند در فرآیندهای فروش و بازاریابی مجدد استفاده شود و به افزایش نرخ موفقیت کمک کند، به او یاری ‌رساند. کتاب پیش‌روی شما، مباحث تحت نظر مدیران و متخصصان را از طریق اصول ضروری، روش‌ها و ابزار مورد نیاز برای طراحی روش‌های‌ پیش‌نویس یا برای مقایسه شیوه‌های موجود خود در برابر نمونه‌های جهانی توانمند و آماده می‌سازد. چندین مدل‌ و روش‌شناسی توضیح داده شده است که می‌تواند در صنایع متنوع و گسترده‌‌ استفاده و یا تکرار شود. این کتاب همچنین، مطالعات موردی متعددی از شرکت‌هایی که در حال پیاده‌سازی و اجرا مدیریت دانش در فروش و بازاریابی هستند، ارائه کرده است. مخاطبین کتاب: تمامی مدیرانی که مدیریت دانش را در محیط فروش و بازاریابی خود به کار گرفته‌اند و همچنین افرادی که برنامه‌ی مدیریت دانش را در صنایع خود مورد استفاده قرار می‌دهند، شاغلین و صاحبان صنایعی که از مدیریت دانش در صنایع خود بهره‌ می‌برند، دانشگاهیانی که به دنبال کسب تجربه و درک فعلی مدیریت دانش در این صنایع‌اند، یا افرادی که در پی رشد و پیشرفت شخصی در کار خود می‌باشند، همگی جزو مخاطبین این کتاب هستند. مطالعه‌ی این کتاب برای شرکت‌هایی که مایل به بهبود فروش و بازاریابی خود هستند، بسیار مناسب است.

ادامه...

مشخصات کتاب مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی

  • ناشر نشر هیرمند
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲۰,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.59 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۸۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت دانش برای فروش و بازاریابی