دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب دانشگاه و اجتماعات علمی آن فیدی‌پلاس

کتاب دانشگاه و اجتماعات علمی آن

نسخه الکترونیک کتاب دانشگاه و اجتماعات علمی آن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب دانشگاه و اجتماعات علمی آن

این کتاب برداشت‌های مختلف از نمود مفهوم «اجتماع» در حوزه آموزش عالی را مورد مطالعه قرار می‌دهد. بعید نیست تعداد برداشت‌های موجود بیش از این موارد باشد: تنها در انگلستان، بیش از ۴۰ درصد دانشگاهها واژه اجتماع را در اعلامیه رسالت خود به‌کار برده‌اند . این کار باعث شده است که اجتماع نسبت به مفاهیم دیگر این حوزه، مثل یادگیری، بورسیه، دانش، کیفیت، صنعت، یا اقتصاد بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. اجتماع، در اغلب نظریه‌های رایج، در مقابل گوناگونی قرار دارد و چنین استدلال می‌شود که محیط‌های علمی و دانشگاهها به خاطر این از هم جدا شده‌اند که افراد هویت اجتماعی خود را در واحدهای کوچکتر تعریف می‌کنند؛ به‌نظر می‌رسد مفهوم «همسایگی آکادمیک» پولانی از این دسته باشد. موضوعاتی چون هویت، اشتراک، محلی بودن در خلال فصل‌های این کتاب مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

ادامه...

مشخصات کتاب دانشگاه و اجتماعات علمی آن

بخشی از کتاب دانشگاه و اجتماعات علمی آن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دانشگاه و اجتماعات علمی آن