دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب شاخص‌های کلیدی عملکرد

کتاب شاخص‌های کلیدی عملکرد

نسخه الکترونیک کتاب شاخص‌های کلیدی عملکرد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب شاخص‌های کلیدی عملکرد

ارزیابی و سنجش عملکرد و نحوه صحیح اجرای آن همواره یکی از دغدغه‌های مهم مدیران سازمان‌ها و صاحبان صنایع بوده است و بدین واسطه مدل‌های ارزیابی متعددی نیز طی سال‌های اخیر مطرح و در سازمان‌های شناخته شده دنیا به اجرا در آمده است. کشور ما نیز از این امر مستثنی نبوده و بنا به اهمیت موضوع سعی گردیده که این مهم به انحا مختلف صورت گیرد. به عنوان یکی از مهمترین رویدادها در این زمینه می‌توان به طراحی و اجرای جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی و جایزه ملی کیفیت ایران (بر اساس مدل EFQM) از سال ۱۳۸۰ اشاره نمود. بسیاری از سازمان‌ها و برخی از وزارتخانه‌های کشورنیز با الگوگیری از آنها، اقدام به اجرای فرآیند ارزیابی و اعطای جوایز داخلی خود نمودند. فارغ از آنکه نوع مدل ارزیابی، شاخص محور و یا فرآیند محور باشد، مهمترین رکن یک سیستم ارزیابی عملکرد، تشخیص و تعریف شاخص‌های عملکردی مناسب در حوزه‌های مختلف سازمان می‌باشد. در این کتاب نویسنده با تکیه بر تجارب مشاوره‌ای خود در سازمان‌های متعدد، یک مدل ۱۲ مرحله‌ای کاملأ کاربردی را برای استخراج و تدوین شاخص‌های عملکرد سازمان‌ها مطرح کرده است و در ادامه ضمن تشریح کامل هر یک از مراحل ۱۲ گانه، فرم‌ها و چک لیست‌های مربوطه را نیز بطور کامل ارائه نموده است.

ادامه...

مشخصات کتاب شاخص‌های کلیدی عملکرد

بخشی از کتاب شاخص‌های کلیدی عملکرد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شاخص‌های کلیدی عملکرد

منم دو بار پول دادم متاسفانه ?
در ۲ سال پیش توسط meh...i59 ( | )
دوبار پول دادم تا تونستم بخرم
در ۳ سال پیش توسط 912...334 ( | )
من میخوام این کتاب بخرم ،سه نظر منفی هست ،لطفا پیگیری میکنید،مطمان بشم بخرم؟؟؟
در ۸ ماه پیش توسط 919...447 ( | )
نمیتونم بخرم
در ۹ ماه پیش توسط fat...i68 ( | )