Loading

چند لحظه ...
کتاب فیلسوفان هیتلر

کتاب فیلسوفان هیتلر

نسخه الکترونیک کتاب فیلسوفان هیتلر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب فیلسوفان هیتلر

فیلسوفان هیتلر گروهی از فیلسوفان‌اند که قبل، بعد، و در خلال هولوکاست دور هیتلر بوده‌اند. این گروه شامل تاثیرگذاران و همدستان ثبت نشده نیز می‌شود؛ هم‌چنین ما در مورد دانشگاهیان یهودی و مخالفان هیتلر هم بحث می‌کنیم. این گروه از متفکران به سنت متعارفی تعلق دارند که از هزارتوی فرهنگ آلمانی سر برآورده است. از کانت گرفته تا نیچه، از آلفرد بویلمر تا مارتین هایدگر، از هانا آرنت تا والتر بنیامین، همه این فیلسوفان در مورد ایده‌های مشترکی بحث کرده‌اند. زندگی بسیاری از آن‌ها با هم ارتباط داشته است: آن‌ها دانشجو، معلم، هم‌دانشگاهی، دوست، و حتی عاشق یکدیگر بوده‌اند.

ادامه...

مشخصات کتاب فیلسوفان هیتلر

  • ناشر کتاب رایزن
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۳۶,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 5.66 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۲۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب فیلسوفان هیتلر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فیلسوفان هیتلر

کتابی بسیار فوق العاده و ترجمه ای دقیق و روان. نویسنده ی کتاب خانم ایوون شرات موضوع خیلی جالبی رو بررسی کرده. آراء فیلسوفانی که بر روی ایدئولوژی و عملکرد هیتلر تاثیر گذاشته اند و همچنین فیلسوفانی که بر ضد آراء هیتلر بودند که بیشتر پیروان مکتب انتقادی فرانکفورت هستند مانند ماکس هورکهایمر، والتر بنیامین و.... هیتلر طی حدود بیش از یک سالی که در زندان بود، به مطالعه آثار فیلسوفان آلمانی پرداخت و در همانجا کتاب "نبرد من" را نوشت. بررسی چگونگی تاثیر گذاری آراء فیلسوفان ایدئالیست آلمانی مانند کانت، هگل، نیچه و آنکه او شیفته اش بود واگنر و ... بر نگرش هیتلر و تنفر او از یهودیان با روندی بسیار جالب نگاشته شده اند. خواندن این کتاب را برای دوست داران فلسفه و بررسی آراء صاحبان این نظریه ها در بستر زمانی خود ایشان، بسیار توصیه می کنم.
در ۳ سال پیش توسط top...lux ( | )
فوق‌العاده عالیه. خیلی زیبا و ساده به سرگذشت تعدادی از فیلسوفان موافق و مخالف هیتلر اشاره می‌کنه. مثل هایدگر و آرنت که روابط جنسی پنهانی هم با هم داشتند. از همه مهمتر اینکه با اشاره‌ای ساده و مختصر نشون میده که افکار و عقاید هیتلر چگونه وام‌گرفته و تحت تاثیر فیلسوفان آلمانی مثل کانت، هکل و نیچه بودند.
در ۲ ماه پیش توسط امیر مقربی ( | )