Loading

چند لحظه ...
کتاب توان‌بخشی و آموزش و پرورش دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ی بینایی در مدارس عادی

کتاب توان‌بخشی و آموزش و پرورش دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ی بینایی در مدارس عادی

نسخه الکترونیک کتاب توان‌بخشی و آموزش و پرورش دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ی بینایی در مدارس عادی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۹۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب توان‌بخشی و آموزش و پرورش دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ی بینایی در مدارس عادی

آموزش و پرورش استثنائی از پر هزینه ترین و پیچیده ترین آموزش هاست زیرا طیف وسیعی از کودکان استثنائی از نابینایان گرفته تا ناشنوا، عقب مانده ذهنی، ناسازگاران عاطفی، معلولین جسمی – حرکتی را.... در بر می گیرد. در بین آموزش های این طیف گسترده آموزش و پرورش کودکان آسیب دیده بینائی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا به جرأت می توان گفت که با توجه به نوع معلولیت و روشهای آموزش نابینایان و با توجه به شرایط خاص این گروه از کودکان استثنائی از موفقیت های زیادی برخوردار بوده است و در جهان نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. استفاده از تکنولوژی آموزشی نیز در این گروه دارای اهمیت ویژه ای است. هرچه دنیای نابینایان را بیشتر گسترش دهیم و هرچه در فراهم آوردن دنیای واقعی و ارائه آن به این کودکان بیشتر تلاش کنیم آنان را در راه رسیدن به زندگی و خودکفائی فردی، اقتصادی، اجتماعی بیشتر کمک کرده ایم. آموزش و پرورش ویژه کودکان استثنائی که بخشی از یونسکو است گامهای مؤثری در تهیه جزوات آموزشی و راهنمای آن و تهیه امکانات و در اختیار گذاشتن آنها به کشورهای جهان سوم برداشته است.

ادامه...

مشخصات کتاب توان‌بخشی و آموزش و پرورش دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ی بینایی در مدارس عادی

بخشی از کتاب توان‌بخشی و آموزش و پرورش دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ی بینایی در مدارس عادی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب توان‌بخشی و آموزش و پرورش دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ی بینایی در مدارس عادی