پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مسیر ایران بر فراز برودپیک

کتاب مسیر ایران بر فراز برودپیک
داستان برودپیک و یادداشت‌های آیدین بزرگی

نسخه الکترونیک کتاب مسیر ایران بر فراز برودپیک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مسیر ایران بر فراز برودپیک

کتاب حاضر مجموعه‌ای است که شما را با کوهنوردی و مخاطره‌جویی جوانان ایرانی آشنا می‌کند. این کتاب به برنامه‌ی گشایش مسیر ایران بر فراز برودپیک، یکی از قله‌های هشت هزارمتری و دشوار هیمالیا، می‌پردازد. برنامه‌ای که با تراژدی بازنگشتن آیدین بزرگی، پویا کیوان و مجتبا جراهی پس از صعود قله پایان یافت و بسیاری از ایرانی‌ها به دلیل بازتاب وسیعی که این رخداد و درخواست کمک‌های آیدین در اخبار و شبکه‌های اجتماعی داشت، با رویداد برودپیک و احتمالاً با کوهنوردی آشنا شدند! داستان برودپیک داستان سه جان‌شیفته‌ای است که در راه هدف خود برای فتح قُله‌‌ها، جان خود را گذاشتند. آن سه آرش‌‌وار جان خود را بر سر گشودن «مسیر ایران» بر فراز برودپیک نهادند. آن‌ها در کوه باهم آشنا شدند و در کوه باهم ماندند. کتابی که در دست دارید حاوی بخشی از دست‌نوشته‌‌های آیدین همراه با مطالبی درباره‌ی همراهان او مجتبا جراهی و پویا کیوان و برنامه‌ی آنان برای گشایش مسیر ایران بر فراز برودپیک است که به همت دوستان آن‌ها گردآوری ‌شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب مسیر ایران بر فراز برودپیک

  • ناشر نشر چشمه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 4.44 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۱۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب مسیر ایران بر فراز برودپیک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مسیر ایران بر فراز برودپیک

من این کتاب را در تکه های ده دقیقه ده دقیقه در ترافیک تهران از رادیو ماشین از رادیو ورزش هر روز از ساعت ده دقیقه به هشت تا هشت شنیده ام. بسیار زیبا و پر هیجان بود. احتمالا می خرم.
در ۲ سال پیش توسط soh...azi ( | )