پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب جغرافیای تاریخی و گردشگری شهرستان رشتخوار

کتاب جغرافیای تاریخی و گردشگری شهرستان رشتخوار

نسخه الکترونیک کتاب جغرافیای تاریخی و گردشگری شهرستان رشتخوار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب جغرافیای تاریخی و گردشگری شهرستان رشتخوار

گردشگری، امروز یکی از اقتصادی ترین فعالیت ها در چرخه ملی کشورها، به خصوص از جهت اشتغال و ارزآوری و رونق مناطق مختلف تلقی می شود که علاوه بر آن دارای مزایای ارتباطی، سیاسی، فرهنگی،تأثیرات ملی وبین المللی خاصی است. به همین دلیل اغلب کشورهای جهان که دارای میراث فرهنگی غنی و نیز مناطق طبیعی هستند از این فعالیت به منزله ابزاری راهبردی در توسعه اقتصادی استفاده می کنند. امروزه هم کشورما وهم استان خراسان رضوی وشهرستان رشتخوار دارای موقعیت های بکر طبیعی ومکان های تاریخی ومذهبی خوبی برای جذب گردشگر بوده،اما علی رغم داشتن استعدادهای فراوان، وجود منابع عظیم گردشگری، جاذبه های فرهنگی و طبیعی،اماکن تاریخی ومذهبی چنانکه شایسته است، نتوانسته در زمینه بهره گیری از درآمدها و ورودی های گردشگری عرصه ملی و بین المللی به جایگاه در خور مقام خود دست یابد.،ازاین رو پرداختن به این موضوع وپژوهش دراین خصوص وفرهنگ سازی یک ضرورت است تا درآینده بتوانیم با معرفی موقعیت های طبیعی ومکان های تاریخی،آداب ورسوم،مفاخر وپیشینه تاریخی شهرستان رشتخوار اثرات خوبی جهت جذب گردشگر وتامین بخشی از درآمدهای حاصل ازاین صنعت درمنطقه را داشته باشیم که این امر خود زمینه پویایی ونشاط اقتصادی واجتماعی را درجامعه موجب خواهدشد. دراین کتاب سعی شده است تادرفصول مختلف جغرافیای گردشگری تبیین ودرنهایت با استفاده از نتایج پژوهش ها وتحقیقات پیشین ومنابع معتبرعلمی وفرهنگی، جغرافیای گردشگری شهرستان رشتخوار به خوبی ترسیم وارائه شود تا نتایج آن درآینده مورد استفاده برنامه ریزان،پژوهشگران وگردشگران قرارگیرد.

ادامه...

مشخصات کتاب جغرافیای تاریخی و گردشگری شهرستان رشتخوار

بخشی از کتاب جغرافیای تاریخی و گردشگری شهرستان رشتخوار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب جغرافیای تاریخی و گردشگری شهرستان رشتخوار