پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب خاطرات یک روانپزشک

کتاب خاطرات یک روانپزشک

نسخه الکترونیک کتاب خاطرات یک روانپزشک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب خاطرات یک روانپزشک

قهرمان داستان این کتاب روانپزشکی عجیب و غریب است. البته نه عجیب‌تر از روانپزشک‌های خودمان. او انسانی است ساده و گاه مرموز که خاطرات هیجان انگیزش را با آب و تاب خاصی بیان می‌کند. روزی بیمار جوانی به مطبم مراجعه کرده‌ بود که دل پُری از دنیا داشت و از زمین و زمان بد می‌گفت و به همه فحش و ناسزا می‌داد. گمان می‌کرد که همه‌ی این دنیا بد است و هیچ چیز سالمی وجود ندارد. همه می‌خواهند سرش را کلاه بگذارند و هیچ کس را در کنارش نمی‌دید که با او همراه باشد و یاریَش رساند. چشم بدبینش را گشوده بود و تنها چیزهای بد دنیا را می‌دید و از دیدن خوبی‌های آن عاجز بود. از دارو و ندار دنیا تنها دل به همسرش بسته بود و فقط او را دوست داشت اما بدبختانه تصور می‌کرد همه به زنش چشم بد دارند و می‌خواهند جدایش کنند و این تنها دلخوشی زندگی‌اش را بگیرند. خلاصه به همه‌چیز و همه کس بد بین بود و با یک عذرخواهی کوتاه مدام فحش خواهر و مادر می‌داد و همه را به باد ناسزا می‌گرفت. و چه فحش‌‌هایی می‌داد این پدرسوخته و از چه ترکیب‌بند‌ها و ترجیع‌بند‌هایی استفاده می‌کرد. کل صنایع ادبی را به خدمت گرفته بود و در قالب نثری فصیح، همه‌ی دوستان و آشنایانش را به خط می‌کرد و یکی یکی به بصورتی فنی و حساب شده به لجن می‌کشید و سرتاپایشان را نجاست می‌مالید و..... خلاصه خیلی بی‌ادب بود.

ادامه...

مشخصات کتاب خاطرات یک روانپزشک

  • ناشر نشر آبارون
  • تاریخ نشر ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.96 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۲۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب خاطرات یک روانپزشک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خاطرات یک روانپزشک

نویسنده این کتاب روانشناس هستند یا روانپزشک ؟چون از مطالب اول کتاب روانپزشکان رو زیر سوال بردند
در ۱۲ ماه پیش توسط 915...211 ( | )