پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب خاطرات سيامك لطف الهی از سازمان انقلابی تا انقلاب - جلد اول

کتاب خاطرات سيامك لطف الهی از سازمان انقلابی تا انقلاب - جلد اول
سازمان انقلابی

نسخه الکترونیک کتاب خاطرات سيامك لطف الهی از سازمان انقلابی تا انقلاب - جلد اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب خاطرات سيامك لطف الهی از سازمان انقلابی تا انقلاب - جلد اول

از سازمان انقلابی تا انقلاب، خاطرات سیاسی سیامک لطف الهی است که در دو بخش تنظیم شده است. در بخش اول، لطف الهی پس از توضیح دوران کودکی و نوجوانی‌اش در آبادان (۱۳۲۵ـ۱۳۴۰) که به لحاظ آشنایی با جغرافیای شهری و اوضاع اجتماعی و فرهنگی آبادان در آن سال‌ها واجد اهمیت است، به طور مشروح به فعالیت‌های دانشجویان ایرانی و تشکل‌های آنها در شهرهای لئوبن و گراتس (در اتریش) و سازمان انقلابی حزب توده ایران در خارج از کشور (۱۳۴۲ـ ۱۳۴۸) می‌پردازد. بخش دوم این کتاب، به زندان سیاسی در سال‌های ۱۳۴۸ تا ۱۳۵۷ اختصاص دارد. لطف الهی که پس از جدایی از سازمان انقلابی در مردادماه ۱۳۴۸ به ایران بازمی‌گردد، در مرز بازرگان بازداشت می‌شود. دادگاه نظامی او را با یک درجه تخفیف، به حبس ابد محکوم می‌کند و تا آبان‌ماه ۱۳۵۷ در زندان به‌سر می‌برد.

ادامه...

مشخصات کتاب خاطرات سيامك لطف الهی از سازمان انقلابی تا انقلاب - جلد اول

بخشی از کتاب خاطرات سيامك لطف الهی از سازمان انقلابی تا انقلاب - جلد اول

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خاطرات سيامك لطف الهی از سازمان انقلابی تا انقلاب - جلد اول