پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ۱۰۱  راه برای تشویق دانش آموز در کلاس

کتاب ۱۰۱ راه برای تشویق دانش آموز در کلاس

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰۱ راه برای تشویق دانش آموز در کلاس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ۱۰۱ راه برای تشویق دانش آموز در کلاس

تشویق در لغت به معنای به شوق در آوردن و کار کسی را ستودن و او را دلگرم ساختن است و به معنای برانگیختن، راغب ساختن و شایق کردن است. تشویق عبارت است از ارائه یک محرّک خوشایند به دنبال یک رفتار مطلوب جهت افزایش دادن احتمال وقوع آن رفتار تشویق یعنی قدردانی از بچه­ها درباره کاری که انجام داده­اند، جدا از آن که چه کسی هستند تشویق عامل وادار کننده است که به انسان نیرو و انرژی می­دهد. تشویق عامل خوشایندی است که بعد از عرضه آن به فرد باعث تکرار رفتار در آن فرد می­گردد. تشویق جلوه­هایی از تحسین و تقدیر و نوعی تایید برای فرد است. تشویق نوعی ارضای نیازهای روانی و فیزیکی انسان است. تشویق یک هدف واقعی است که دستیابی به آن انگیزه­ای را ارضاء می­کند و در واقع تشویق­ها همان تقویت­کننده­های مثبت هستند که دانش­آموزان درجهت رسیدن به آن می­کوشند. تشویق عبارت است از قول یا عملی که از کار فرد قدردانی می­کند.

ادامه...

مشخصات کتاب ۱۰۱ راه برای تشویق دانش آموز در کلاس

  • ناشر نشر آبارون
  • تاریخ نشر ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.42 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۹ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب ۱۰۱ راه برای تشویق دانش آموز در کلاس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ۱۰۱ راه برای تشویق دانش آموز در کلاس