پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مقدمه‌ای بر باکتری‌ها، جلبک‌ها و پروتوزواها

کتاب مقدمه‌ای بر باکتری‌ها، جلبک‌ها و پروتوزواها

نسخه الکترونیک کتاب مقدمه‌ای بر باکتری‌ها، جلبک‌ها و پروتوزواها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مقدمه‌ای بر باکتری‌ها، جلبک‌ها و پروتوزواها

بعضی از باکتری­ها، برای ادامه حیات بر روی کره زمین، ضروری هستند. برای مثال، باکتری­های ساپروفیت، مواد آلی فاسدشده را به خاک­های حاصلخیز برای رشد محصولات زراعی تبدیل می­کنند. بعضی از باکتر­ی­ها، نیز شیر را به ماست تبدیل می­کنند. همچنین باکتری­ها، می­توانند باعث بیماری­های خطرناک شوند. بعضی از باکتری­ها، توکسین تولید کرده و باعث مسمومیت قربانیان خود می­شوند، مانند کلستریدیوم تتانی که تتانوس تولید کرده و باعث بیماری کزاز می­شود. دانشمندان از باکتری­ها برای تولید آنتی­بادی­های باکتریایی در جهت توسعه واکسن­ها برعلیه بیماری­های با منشاء باکتریایی نیز استفاده می­کنند. جلبک­ها، موجودات یوکاریوتی دارای کلروفیل می­باشند. این موجودات، غذای خود را از طریق فتوسنتز با روشی ساده­تر از گیاهان، بدست می­آروند. برخلاف باکتری­ها، که همگی تک­سلولی هستند، جلبک­ها، اندازه­های مختلفی دارند.

ادامه...

مشخصات کتاب مقدمه‌ای بر باکتری‌ها، جلبک‌ها و پروتوزواها

بخشی از کتاب مقدمه‌ای بر باکتری‌ها، جلبک‌ها و پروتوزواها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مقدمه‌ای بر باکتری‌ها، جلبک‌ها و پروتوزواها