پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی
ضرورت حاکمیت ارزشها و اندیشه‌های جهان شمول

نسخه الکترونیک کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

پدیده جهانی شدن در دهه اخیر با مبانی نظری متفاوت و زوایای فکری گوناگون مورد توجه بسیاری از صاحب‌نظران و دولت‌مردان بوده و در گستره جوامع مختلف حجم قابل توجهی از مباحث عمومی و تولیدات فکری را به خود اختصاص داده است. در واقع جهانی شدن یک فرایند رو به گسترشی است که همه عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را در بر گرفته و تمامی کشورهای جهان را به گونه‌ای مستقیم و غیر مستقیم درگیر نموده است. به سخن دیگر جهانی شدن فرایندی از تحولات سریع و پرشتاب در عصر حاضر است که بتدریج مرزهای سیاسی و اقتصادی را کم‌رنگ می‌نماید و بر گستره ارتباطات الکترونیکی می‌افزاید و تعاملات نوین اجتماعی ـ فرهنگی را بیشتر می‌کند. چرا که مفهوم جهانی شدن یک پدیده چند بعدی است و بدون تردید آثار قهری آن قابل تسرّی به همه فعالیتهای اقتصادی، فن‌آوری، سیاسی، حقوقی، اجتماعی، و بالأَخص فرهنگی جوامع بشری خواهد بود. بسیاری از صاحب‌نظران جهانی در مباحث خود به تعامل دو سویه ابعاد اقتصادی و سیاسی ـ فرهنگی پدیده جهانی شدن توجه خاصی داشته و پرداختن به مسایل فرهنگی را در فرایند جهانی شدن امری کاملاً ضروری و اجتناب‌ناپذیر می‌دانند. لذا باید مسئله جهانی شدن از سه بعد اقتصادی، سیاسی و فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

ادامه...

مشخصات کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

بخشی از کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

چرا نمیشه فایل پی دی اف کتاب خرید شده رو داشت ؟ دلیل لطفا
در ۲ سال پیش توسط عبدالحسین شفقی ( | )
خیلی بده وقتی کتابی رو که خریدی نشه فایل پی دی اف ش رو داشته باشی
در ۲ سال پیش توسط عبدالحسین شفقی ( | )