پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
میکروبوک صوتی حکمت بی‌قراری کتاب صوتی

میکروبوک صوتی حکمت بی‌قراری

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی حکمت بی‌قراری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه میکروبوک صوتی حکمت بی‌قراری را رایگان بشنوید

درباره میکروبوک صوتی حکمت بی‌قراری

آلن واتس در کتاب حکمت بی‌قراری (1951) به ماهیت متناقض زندگی مدرن می‌پردازد: به دنبال کسب اهداف و به دست آوردن کالاهای مادی هستیم که وعده شادمانی می‌دهند، اما در نهایت حس خلا و اضطراب به جا می‌گذارند. معمولا دچار افکار مخرب در مورد گذشته یا آینده‌ایم و معنادار‌ترین بخش زندگی یعنی لحظه حال را فراموش می‌کنیم. چه کسی باید این میکروبوک را بشنود؟ • هرکس در زندگی احساس نارضایتی یا ناکامی می‌کند • کسانی که دچار اضطراب‌ و در پی رازهای شادمانی‌اند • علاقمندان به فلسفه معاصر درک کنید که چیزی به نام امنیت واقعی در زندگی وجود ندارد. پس به جای گرفتار شدن در ورطه اضطراب، بپذیرید که بی‌قراری و درد بخش جدایی‌ناپذیر زندگی هستند و در لحظه حال زندگی کنید. این کار کمک می‌کند به آرامش و رضایت برسید. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک صوتی حکمت بی‌قراری

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی حکمت بی‌قراری

آلن واتس نویسنده و سخنرانی ژرف اندیش است. او در سال ۱۹۷۳ فوت کرده.چرا صحبت هایی راجع به فیسبوک و اینستاگرام از قول ایشون نقل کرده اید؟ این بی احترامی هم به نویسنده و هم به شنونده است.
در ۹ ماه پیش توسط e.k...osh ( | )