Loading

چند لحظه ...
کتاب مدیریت توسعه منابع انسانی

کتاب مدیریت توسعه منابع انسانی
رویکردهای نوین آموزشی

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت توسعه منابع انسانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۷,۵۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب مدیریت توسعه منابع انسانی

توسعه منابع انسانی (Human Resource Development,HRD) شامل رویکردهای توانمندسازی و افزایش ظرفیت‌های کاری افراد جامعه در سطوح مختلف و در انواع آموزش‌های رسمی، غیررسمی و بدون رسمیت است. رویکردهای آموزشی دارای ارزش بهینه‌سازی بینش، دانش و مهارت‌های اقشار گوناگون جامعه می‌باشد. مدیریت دارای فرآیند‌های اصلی سازماندهی، برنامه‌ریزی، زمانبندی، تدارکات، اجراء، نظارت، ارزشیابی و اصلاح نارسایی‌ها است. مدیریت در قالب یک الگو، یک نقشه راه و یا یک راهبرد در زمینه‌های گوناگون می‌تواند معنادار شود. تفاوت رهبری با مدیریت این است که یک رهبر با توجه به آرمان منتخب خود از هنر ساختن آینده برخوردار بوده و اقدامات راهبردی را هدایت می‌نماید و مدیریت در حقیقت هنر ساختن حال با توجه به آرمان راهبردی منتخب است. عوامل گوناگونی در محیط مدیریت وجوددارند که به‌صورت پراکنده بوده و یک مدیر می‌بایست با استفاده از این منابع و هم آهنگ نمودن عوامل مرتبط با یکدیگر زمینه را برای رسیدن به اهداف فراهم سازد. در این راستا اهمیت مدیریت آموزشی بیشتر است زیرا مدیریت آموزشی دارای ماموریت ویژه تربیت افراد جامعه است. از طریق مدیریت توسعه منابع انسانی و مدیریت آموزشی می‌توان افراد جامعه را برای توسعه همه جانبه و پایدار توانمند نمود. برخی مباحث نوین در مدیریت شامل مدیریت‌های: آموزش نوین، کار آفرینی، خلاقیت، زمان، بحران، کیفیت جامع، راهبرد، الکترونیک و دیگر انواع مدیریت است. این کتاب به‌منظور استفاده علاقه‌مندان به فلسفه، بینش، دانش و مهارت‌های مربوط به مدیریت تالیف شده که از منابع متعددی استفاده شده است. مدیران، دانشجویان و سایر افراد علاقه‌مند می‌توانند از مباحث مطرح شده بهره ببرند.

ادامه...

مشخصات کتاب مدیریت توسعه منابع انسانی

بخشی از کتاب مدیریت توسعه منابع انسانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت توسعه منابع انسانی

این که صفحات کتاب مشخص نیست(نسبت به نسخه اصلی چاپی و این که توی خود نسخه دیجیتال هم با تغییر فونت شماره و تعداد صفحات تغییر می کنه)، کارکرد نسخه دیجیتال برای پژوهش رو تقریبا از بین می بره! توی پژوهش ها برای ارجاع شماره صفحات لازمه. فیدیبو باید برای این مشکل فکری بکنه. میتونه مثلا توی پرانتزی شماره صفحه مطابق با نسخه چاپی رو ذکر بکنه.
در ۳ سال پیش توسط jvd...eri ( | )
کاش تعداد صفحات نمونه بیشتر بود و حداقل فهرست رو هم جزو نمونه بگذارید.
در ۲ سال پیش توسط hel...ati ( | )
تعداد صفحات کتاب با نسخه چاپی تفاوت دارد ؟ و برای منبع نویسی چگونه عمل کنیم در صورتی که از این کتاب استفاده کنیم ؟؟
در ۱ سال پیش توسط زهرا امیری ( | )