فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب ترکش کنم یا نه؟ چطور تصمیم بگیرم که با هم پیش برویم... یا بی او به راهم ادامه دهم؟

نسخه الکترونیک کتاب ترکش کنم یا نه؟ چطور تصمیم بگیرم که با هم پیش برویم... یا بی او به راهم ادامه دهم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب ترکش کنم یا نه؟ چطور تصمیم بگیرم که با هم پیش برویم... یا بی او به راهم ادامه دهم؟

کتاب «تکرش کنم یا نه؟» نوشته کارول ال.داس است.
نویسنده در این کتاب به یکی از مهم‌ترین پرسشهای زنان پاسخ می‌دهد.
«بمانم یا ترکش کنم؟» این پرسشی است که میلیون‌ها زن در سراسر جهان هر سال با آن روبه‌رو هستند. اگر شما هم یکی از آن‌ها هستید بدانید که مهم‌ترین روابط زندگی ما کاملا ًبد یا کاملاً خوب نیستند. تشخیص این حقیقت می‌تواند روند تصمیم گیری را آسان‌تر کند. شما در کتاب ‌«ترکش کنم یا نه» توصیه‌های بسیار خوب مورد نیازتان را دریافت می‌کنید.
با مطالعه‌ی این کتاب می‌توانید تمام نکات مثبت و منفی رابطه‌تان را بررسی کنید. دلایل واقعی این رابطه را کشف کنید. ببینید آیا این دلایل برای ماندن‌تان کافی است یا نه. اگر می‌خواهید بروید طرح جدایی‌تان را بریزید. تصمیم‌تان را به همسرتان اعلام کنید. این کتاب راهنمای عملی برای همه‌ی زنانی است که ادامه‌ی زندگی مشترک‌شان مدت‌هاست که برای‌شان زیر سؤال رفته است. تعمق در‌باره‌ی توصیه‌های این کتاب می‌تواند به دودلی شما خاتمه دهد تا بهترین تصمیم را بگیرید.
در بخشی از کتاب «ترکش کنم یا نه؟» می خوانیم:
«آیا شوهرتان عوض شده؟ یا شما عوض شده‌اید؟ کسی چه می‌داند. آن‌چه شما می‌دانید این است که این رابطه دیگر برای شما کار نمی‌کند. شما هیچ سرنخی از این‌که چه‌طور باید مشکلات را حل کرد ندارید، و حتی نمی‌دانید که آیا می‌خواهید مشکلات را حل کنید یا نه. شما دیگر مطمئن نیستید که چه کار می‌خواهید بکنید. شاید دوستانی داشته باشید که به شما بگویند شوهرتان مرد خوبی نیست و باید ترکش کنید. شاید بستگان شما ـ خصوصاً مسن‌ترها ـ تشویق‌تان کنند که با او بمانید. آن‌ها می‌گویند ازدواج سخت است و اصلاً قرار است دشوار باشد.
آیا صرفا به نظر می‌رسد زوج‌های زیادی هستند که خوشبخت هستند؟ شما احساس می‌کنید آن‌ها روابط سالمی دارند و آن‌چه را که آن‌ها دارند شما نیز می‌خواهید. شما می‌خواهید عمرتان را با کسی سپری کنید که در کنارتان باشد نه این‌که خانه‌تان میدان نبردی ترسناک باشد. اما آیا همسر‌تان هم خاتمه جنگ را می‌خواهد و تفاهم و هماهنگی همیشگی را خواستار است؟ یا این‌که باید پرچم سفید بلند کنید، دارایی‌های‌تان را قسمت کنید و قال قضیه را بکنید؟
اشتباه نکنید. این تصمیمات آسان نیستند. اما وقتی با آرامش موقعیت‌تان را ارزیابی کنید و به آن‌چه که رابطه‌تان را عیان کرده به طور عینی بنگرید معقول‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید».


  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.58 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ترکش کنم یا نه؟ چطور تصمیم بگیرم که با هم پیش برویم... یا بی او به راهم ادامه دهم؟ در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ترکش کنم یا نه؟ چطور تصمیم بگیرم که با هم پیش برویم... یا بی او به راهم ادامه دهم؟