پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب بازگشت دوباره پس از جدایی

کتاب بازگشت دوباره پس از جدایی

نسخه الکترونیک کتاب بازگشت دوباره پس از جدایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب بازگشت دوباره پس از جدایی

پایان زندگی مشترک، باعث ایجاد ضربه روحی و مختل شدن فعالیت‌های روزمره می‌شود. واکنش طبیعی نسبت به چیزها تغییر پیدا می‌کند و رفتارهای عجیب و ناآشنا جایگزین آن می‌شود. اما واکنش ما و احساساتی را که بعد از خاتمه یک رابطه تجربه می‌کنیم، الگویی غیرقابل پیش‌بینی را دنبال می‌کنند. مجموعه‌ای مراحل که سرانجام به سازگاری و التیام یافتن ختم می‌شود. این کتاب حاوی راهنمایی‌هایی برای عبور از آن مراحل و کنار آمدن با احساساتی است که همراه این مراحل تجربه می‌کنید. من به شما کمک خواهم کرد تا آنچه را تجربه می‌کنید، بفهمید و راه کارهای ملموسی را برای کمک به شما از هر مرحله ارائه می‌کنم. این کتاب مراحلی را توصیف می کند که به دنبال خاتمه یک زندگی مشترک تجربه می کنید و با ارایه راهنمایی های عملی کمک می‌کند تا در این دوران پر تلاطم معقول باشید.

ادامه...

مشخصات کتاب بازگشت دوباره پس از جدایی

بخشی از کتاب بازگشت دوباره پس از جدایی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بازگشت دوباره پس از جدایی

با این توضیحاتی که در مورد محتوای این کتاب نوشته شده مشخصا ترجمه تیترش خوب انجام نشده و سوءتفاهم ایجاد می‌کنه. شاید «احیای دوباره پس از جدایی» یا «التیام‌یابی پس از جدایی» بهتر بود. شاید.
در ۳ سال پیش توسط سعید سلامیان ( | )
به نظر من هم عنوان کتاب موید این معناست که شخص طلاق گرفته با چه راهکارهایی می تواند به همان زندگی قبلی با همسر سابقش برگردد.
در ۳ سال پیش توسط طاهر نخعی ( | )