Loading

چند لحظه ...
کتاب زنی از جنس طلا

کتاب زنی از جنس طلا

نسخه الکترونیک کتاب زنی از جنس طلا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۵۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب زنی از جنس طلا

تمام دوران کودکی من و فریبا در جریان انقلاب و بعدِ جنگ ایران و عراق گذشته بود. ولی در تمام خاطرات کودکی، جز محبت پدر و مادر چیزی یاد ندارم. پدر و مادر من به دلیل فرهنگی‌بودن ثروت زیادی نداشتند و جزو قشر متوسط جامعه محسوب می‌شدیم. ولی آن‌چه مهم بود، رابطه‌ی من و فریبا با مادر و خصوصا با پدرمان بود. پدرمان مرد محترمی بود و هیچ‌گاه یاد نداشتم حتا کوچک‌ترین تلنگری به من یا فریبا زده باشد ولی کاری هم نمی‌کرد که ما احترام او را نداشته باشیم و همیشه مثل یک ‌دوست یار و یاور ما بود و هست. در تمام این ده‌سال زندگی مشترک هرگاه مشکلی با فرهاد برایم پیش می‌آمد، تنها کسی که محرم اسرارم بود و عاشقانه کمکم می‌کرد پدر بود. خدایا شکر که او را دارم. چه‌قدر بین پدر من و پدر طلا تفاوت بود. شاید اگر آن‌روز جای پدر طلا پدر من بود، طلا این‌قدر بی‌حامی و بی‌یاور نبود. با صدای زنگ موبایل به خودم آمدم، فرهاد بود. گفتم: «سلام.» گفت: «سلام، خوبی؟ معلوم هست کجایی؟ از صبح ‌زنگ نزدی! نمی‌گویی آدم نگران می‌شود؟» همیشه عادت داشت هزارتا سوال را با هم بپرسد و من که طبق معمول اعصاب نداشتم، گفتم: «خوبم، تو کجایی؟» گفت: «دارم می‌آیم دنبالت برویم بیرون.» من هم از خدا‌خواسته، گفتم: «باشد، منتظرتم.» تا ‌آمدن فرهاد یک‌‌ربع طول کشید. تصمیم گرفتم دیگر به امروز صبح فکر نکنم و شب خوبی را با فرهاد بگذرانم. از روزی‌که جواب آزمایشم را گرفته بودم با هم حرف نزده بودیم. شاید لازم بود در این مورد کمی با هم صحبت کنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب زنی از جنس طلا

بخشی از کتاب زنی از جنس طلا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب زنی از جنس طلا

نویسنده قلم ضعیفی داشت و زمان قصه معلوم نبود. با این خوندنش حال برای سرگرم شدن بد نیست.
در ۳ سال پیش توسط افشین همایونفر ( | )