پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب پريباد...

کتاب پريباد...
رمان

نسخه الکترونیک کتاب پريباد... به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب پريباد...

در طول راه، من و محسن با همدیگر صحبت از فرهنگ مردم و قصه‌ها داشتیم که آیا قصه‌ها مرده‌اند؟ در جهان جدید آیا کارکردی دارند و می‌شود که آنها را به دنیای داستان جدید یا تئاتر و سینما درآورد؟ به هر حال، گرم این صحبت‌ها بودیم و در شهر «س...»، یکی از این شهرهای کوچک حاشیه کویر و در کنار جاده، تصمیم گرفتیم که به کافه‌ای برویم و شام بخوریم. از مردم سراغ گرفتیم، صاحبِ دکه‌ای که نوشابه و بیسکویت و سیگار می‌فروخت، با اشاره سر، دورتر را نشان داد و گفت ـ آنجا که پلیس‌راه است می‌بینید؟ بعد از آن کافه خوبی هست به اسم شب‌های کویر، بروید آنجا. رفتیم. کافه‌ای بود با ظاهری پرزرق و برق، غرق در لامپ‌های مهتابی رنگی. چندین کامیون و تریلی پراز بار، دوروبر کافه توقف کرده بودند. از ماشین پیاده شدیم و محسن که شاید به سبب حرفه‌اش، نمایش‌نامه‌نویسی و کارگردانی تئاتر، کنجکاوتر از من است (محسن، خود به خود می‌کوشد که از وقایع پیرامون، موضوع برای تئاتر پیدا کند) به سراغ مردی تنومند رفت که کنار یک نخ باریک آب و دو، سه درخت غبارآلود و کج‌ومج، داشت شیشه‌های تریلی را لُنگ می‌کشید وتمیزشان می‌کرد. محسن، سلام و علیک و احوالپرسی کرد. سیگار تعارف کرد، پرسید که بار این همه کامیون و تریلی چیست؟ مرد، به سیگار تعارفی محسن، پک می‌زد، از پله تریلر بالا کشید و در حال تمیز کردن شیشه، گفت ـ بارشان؟

ادامه...

مشخصات کتاب پريباد...

  • ناشر نشر آموت
  • تاریخ نشر ۱۳۹۴/۰۴/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.75 مگابایت
  • تعداد صفحات ۵۴۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب پريباد...

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پريباد...

علاقمندان کتابهای ترسناک ژانر گوتیک مخصوصا این اثر فوق العاده رو از دست ندید
در ۲ ماه پیش توسط helen rahnama ( | )