دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب خانواده خوشبخت، فرزند موفق فیدی‌پلاس

کتاب خانواده خوشبخت، فرزند موفق

نسخه الکترونیک کتاب خانواده خوشبخت، فرزند موفق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب خانواده خوشبخت، فرزند موفق

کتاب «خانواده خوشبخت، فرزند موفق» نوشته خسرو امیرحسینی ( -۱۳۳۷) است. نویسنده در این کتاب با تاکید بر اهمیت خانواده به عنوان اصلی‌ترین پایگاه شکل‌گیری شخصیت کودک، در شش فصل راهنمایی‌های کاربردی در اختیار والدین قرار می‌دهد تا بتوانند خانواده‌ای موفق داشته باشند. امیرحسینی هدف از تدوین این کتاب را کمک به والدین و مربیان دانسته، تا وظایفی را که در مورد کودکان و نوجوانان دارند بشناسند و روش‌هایی برای جامه عمل پوشاندن آن‌ها به دست آورند. موضوعات فصل‌های این کتاب به ترتیب زیر است: -خانواده و اثرات آن -تربیت و اهمیت آن -ارتباط موثر در تربیت فرزندان -ازدواج و اهمیت آن -بهداشت روانی و ضرورت آن -موفقیت و اصول آن در بخشی از کتاب «خانواده خوشبخت، فرزند موفق» می‌خوانیم: «اهمیت و ضرورت خانواده خانواده به مثابه اصلی‌ترین پایگاه رشد و شکوفایی شخصیت و پرورش مهارت‌های اجتماعی کودکان و نوجوانان همانند حلقه‌های زنجیر اجتماع انسان‌ها اساسی‌ترین سهم را در سلامت و اعتلای جوامع بشری بر عهده دارند. خانواده با پیمان ازدواج بین زن و مردی هوشمند و برخوردار از بلوغ فکری و قابلیت‌های اجتماعی پایه‌گذاری می‌شود و این زوج ستون اصلی حیاتی‌ترین نهاد اجتماعی، یعنی خانواده را تشکیل می‌دهند. بنابراین سلامت و سعادت جامعه به سلامت و پویایی نظام خانواده وابسته است و سلامت و تعادل خانواده نیز به کیفیت روابط «زن» و «شوهر» و «والدین» و «فرزندان» بستگی دارد. هر قدر روابط مابین همسران، بهتر، سالم‌تر و پرجاذبه‌تر باشد، زندگی شیرین‌تر و با صفا‌تر می‌گردد و فرزندان پرنشاط و موفقی تربیت می‌شوند. هر قدر که روابط بین والدین و فرزندان گرم‌تر و نزدیک‌تر باشد، بهداشت روانی و فردی خانوادگی بیش‌تر می‌شود».

ادامه...

مشخصات کتاب خانواده خوشبخت، فرزند موفق

بخشی از کتاب خانواده خوشبخت، فرزند موفق

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خانواده خوشبخت، فرزند موفق