دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی فیدی‌پلاس

کتاب مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی
مبانی،اصول و تکنیکهای آموزشی،

نسخه الکترونیک کتاب مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی

کتاب «مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی: مبانی،اصول و تکنیک‌های آموزشی» نوشته خسرو امیرحسینی و محمد مخاطب است. این کتاب از سه فصل تشکیل شده است که مبانی، اصول و تکنیک‌های آموزشی مهارت‌های زندگی را آموزش می‌دهد. در تدوین مطالب این کتاب، مواردی چون ارزش‌های اسلامی، ساده‌نویسی در عین رعایت اعتبار علمی مطالب، کاربردی و عملی بودن مهارت‌ها موردتوجه مؤلفان قرارگرفته و چون آموزش مهارت‌ها بیش از هر چیز موردتوجه بوده، سعی شده است تا نمونه تدریس‌‌هایی نیز با الگوهای تدریس نوین ارائه گردد. تا بدین‌وسیله زمینه تدریس مطالب با روش‌های مشارکتی هم، برای معلمان عزیز فراهم گردد. همچنین سعی شده است باهدف جذابیت و متنوع ساختن مطالب و برای تفهیم بیشتر از آیات و احادیث و اشعار و حکایت، فراخور مطالب استفاده بهینه به عمل آید و تعریف مهارت اساسی زندگی از سوی بهداشت جهانی بر اساس فرهنگ ایرانی و اسلامی تبیین شود. در مقدمه کتاب «مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی: مبانی،اصول و تکنیک‌های آموزشی» می‌خوانیم: «انسان موجودی اجتماعی است و برای تأمین نیازهای خود از لحظه تولد تا مرگ در اجتماع زندگی می‌کند. او دایما در تعامل با انسان‌های دیگر است و بدون وجود آنها نمی‌تواند به طور صحیحی به زندگی خود ادامه دهد. بنابراین؛ موضوع اجتماعی شدن و اجتماعی کردن انسان‌ها از همان آغاز خلقت بشر مطرح‌شده و در تمام دوران حیات زندگی گروهی بشر، تداوم‌یافته است. اجتماعی شدن فراگردی است که به واسطه آن، هر فرد، باید دانش و مهارت‌های لازم را برای مشارکت مؤثر و فعال در زندگی گروهی و اجتماعی کسب کند. به همین دلیل اجتماعی شدن و کسب مهارت‌های اخلاقی ـ اجتماعی به‌عنوان یکی از مهارت‌های اساسی زندگی، امری ضروری است. طبق نظریه یادگیری اجتماعی، یادگیری فرآیندی فعال و مبتنی بر تجربه است و باید موقعیت‌هایی فراهم شود تا فراگیران در این موقعیت، به امر یادگیری مهارت‌های اجتماعی بپردازند».

ادامه...

مشخصات کتاب مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی

بخشی از کتاب مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مهارت‌های اساسی زندگی اجتماعی-اخلاقی