Loading

چند لحظه ...
کتاب انگلیسی عمومی برای دانشجویان دندانپزشکی و بهداشت دهان

کتاب انگلیسی عمومی برای دانشجویان دندانپزشکی و بهداشت دهان

نسخه الکترونیک کتاب انگلیسی عمومی برای دانشجویان دندانپزشکی و بهداشت دهان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب انگلیسی عمومی برای دانشجویان دندانپزشکی و بهداشت دهان

این کتاب برای دانشجویان رشتۀ دندان پزشکی و بهداشت دهان تألیف شده، با این انگیزه که فاصلۀ آموزش‌های موجود پیش دانشگاهی و آموزش های دانشگاهی زبان انگلیسی را کوتاه ترکرده و آن ها را با رشتۀ دندانپزشکی در زمینۀ ‌زبان انگلیسی آشنا کند. با این هدف و نگرش است که متون گزینه شده و تمرین هایی نیز ارائه گردیده است. مطالبی که در این کتاب گرد آوری و بر پایۀ آن‌ها، تمرین‌هایی برای درک مفهوم و پیشبرد سطح انگلیسی و آگاهی بیشتر در رشتۀ‌ خود در نظر گرفته شده، مطالب عمومی در گسترۀ مربوط رویهم خیلی فنی و پیچیده‌ای نیستند. محتوی این کتاب برای دانشجویان سال اول در نظر گرفته شده است. عبارات ساده‌ای که مفهوم کلام را بیان می‌کنند، بیشتر از دیکشنری جینی آکسفورد برگرفته شده و با توجه به مفهوم کلمۀ متن، نقش اسم، فعل، صفت و قید بازتاب داده شده است. از دادن واژه‌های مترادف به منظور بیان معنی خودداری شده و بیان کلی معنی که ذهن را به تلاش وا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد تا بیاندیشد و تطبیق دهد، در قالب معنی متناسب با واژۀ متن معرفی شده است. به عبارت دیگر گفتار دیکشنری که عمومی است، با توجه به مفهوم کلمه در متن عیناً داده شده تا در ادراک تأملی پدید آورده و ذهن را به فعالیت وادار کند. بدین ترتیب مشکل اصلی مفهوم و معنی، حل شده و نیاز به مراجعه به دیکشنری را به وجود نمی آورد.

ادامه...

مشخصات کتاب انگلیسی عمومی برای دانشجویان دندانپزشکی و بهداشت دهان

بخشی از کتاب انگلیسی عمومی برای دانشجویان دندانپزشکی و بهداشت دهان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب انگلیسی عمومی برای دانشجویان دندانپزشکی و بهداشت دهان

جالبه فقط میشد یه طبقه بندی بهتری هم داشته باشه که دیگه کامل بشه
در ۱ سال پیش توسط negin bst ( | )