Loading

چند لحظه ...
کتاب آموزش و مشاوره ازدواج مجدد

کتاب آموزش و مشاوره ازدواج مجدد

نسخه الکترونیک کتاب آموزش و مشاوره ازدواج مجدد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۱,۷۵۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب آموزش و مشاوره ازدواج مجدد

هر فردی همسر و شریک زندگی خویش را چه از طریق فوت و یا از طریق طلاق از دست بدهد، چه فرزند داشته باشد چه نداشته باشد. تبدیل به یک فرد مجرد شده است. فرد مجرد ی با تمام نیازهایی که قبل از ازدواج از آنها برخوردار بوده و علاوه بر آن نیازهای طبیعی، روانی و اجتماعی، فرد طلاق دیده یا همسر فوت کرده دچار نوعی اختلال در زندگی نیز گردیده و تحت فشار روانی و اجتماعی قرار دارد. در چنین شرایطی ایجاد و حفظ سلامت روانی این افراد در اولویت قرار دارد. آنها به حمایت عاطفی – روانی محتاج تر می‌باشند. کسی را می‌خواهند که با مشارکت او سنگینی ‌بار زندگی را بر دوش بکشند. کمک، همیاری و حمایت خواهران، برادران و والدین فرد آسیب دیده در نوع خود ارزشمند و قابل توجه می‌باشد ولی مشکل به شکل بنیادی حل نمی‌گردد. اینجاست که حضور دائمی یک فرد غیر از اعضای درجه یک و محارم در زندگی افراد احساس می‌گردد و این امر صرفاً با ازدواج مجدد شکل و هویت پیدا می‌کند. اهمیت ازدواج مجدد از چند بعد قابل توجه می‌باشد. از بعد سلامت روان تامین کننده نیازهای عاطفی، روانی، روحی ا ست، از بعد زیستی تامین کننده نیازهای جنسی و حفظ پاکندامنی است، ازبعد اجتماعی عامل کاهش فشارهای جانبی و ایجاد امنیت ورفع اتهامات احتمالی است، از بعد اقتصادی عامل هزینه بر بودن یا درآمدزا بودن، می‌باشد از بعد مدیریت منزل تقسیم کار و کمک یار بودن در تربیت فرزندان و... را می‌توان برشمرد.

ادامه...

مشخصات کتاب آموزش و مشاوره ازدواج مجدد

بخشی از کتاب آموزش و مشاوره ازدواج مجدد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آموزش و مشاوره ازدواج مجدد

خوب بود
در ۳ ماه پیش توسط 913...651 ( | )
کتاب خوبیه
در ۲ سال پیش توسط 913...890 ( | )
ارزش خوندن نداشت
در ۳ سال پیش توسط lei...h57 ( | )
راهنمای خوبی برای ازدواج مجدده
در ۳ سال پیش توسط 913...890 ( | )