پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب قانون صدور چک

کتاب قانون صدور چک

نسخه الکترونیک کتاب قانون صدور چک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب قانون صدور چک

چک و مسائل حقوقی آن، از جمله موارد مهمی است که اکثریت جامعه با آن به نوعی مرتبط می‌باشند. جایگزینی اعتباری چک به جای پول رایج کشور، باعث گردیده از حساسیت زیادی برخوردار شود. بانکها با توجه به اهمیت پس‌انداز و موجودی حساب اشخاص، ترجیح می‌دهند بجای نقل و انتقال پول توسط مشتری‌هایشان، چک رد و بدل شود. در کنار این مزیت، بانکها می‌دانند که تقلب و سوء استفاده در مورد چک بسیار راحت‌تر از پول صورت می‌گیرد لذا سعی شده است بیشترین دقتها و کنترلها صورت گیرد. اما از جانب دیگر، مردم و مشتری‌های بانکها نیز از چک به عنوان وسیله‌ای با مزیت‌های مناسب جهت خرید و فروش استفاده می‌نمایند. اعتبار چکهای صادره، مهمترین دغدغه و نگرانی گیرنده آن است. این نگرانی که بی‌جا نیز نمی‌باشد، تنها با پشتوانه و دلگرمی به قانون قابل رفع است. قانون، چک را به عنوان سند رسمی معتبر می‌سازد. البته در هیچ شرایطی از اعتبار یک سند رسمی کاسته نمی‌شود و بدین لحاظ است که برای بی‌محل بودن چک، مجازات سنگین تعیین شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب قانون صدور چک

بخشی از کتاب قانون صدور چک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب قانون صدور چک