فیدیبو نماینده قانونی اندیشه پویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
مجله ماهنامه اندیشه پویا - شماره ۴۵

مجله ماهنامه اندیشه پویا - شماره ۴۵
نسخه PDF

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره مجله ماهنامه اندیشه پویا - شماره ۴۵

در این شماره می‌خوانید: - گفت‌وگو با داریوش شایگان: روشنفکران با دن‌کیشوت‌های تجددستیز - گفت‌وگو با داود فیرحی: در دهلیز سنت و تجدد می‌چرخم - یادداشتی از همایون کاتوزیان: غرب‌زدگی در پیچ شمیران - گفت‌وگو با بهرام بیضایی: پناه جستم در کاغذ و قلم - فروپاشی یک رویا (گزارش ویژه از زندگی سیاسی – هنری سهراب شهید ثالث)

ادامه...

نظرات کاربران

توصیه اکید دارم به جناب آقای خجسته رحیمی. دوست گرامی از شما سرمقاله نویس درنمی آید. جهد خود را مصروف کاری دیگر کنید تا به نتایجی بهتر منجر شود.
در 2 سال پیش توسط ssa...dsm
یکی از بهترین مجله‌های سیاسی-اجتماعی که از خوندن تک‌تک مقالات و مصاحبه‌های اون میشه لذت برد و یاد گرفت. بهتون خوندن و از دست ندادن این مجله رو پیشنهاد میکنم
در 2 سال پیش توسط باسط ثانی
یکی از بهترین مجله‌های مربوط به علوم‌انسانی که هرماه می‌خونم و از خوندنش لذت می‌برم.
در 2 سال پیش توسط یوسف
بهترین ماهنامه ایران که پر از مطالب مفید و آموزنده است
در 2 سال پیش توسط مهدی عامری
با سلام من از خوانندگان قدیمی اندیشه پویا هستم.مثل اکثر اوقات دارای مطالب خوب و مفیدی هست و بخش معرفی کتاب رو مثل همیشه بیشتر دوست داشتم. یک فنجان اسپرسو در این شماره به اعتقاد من معمولی بود و کشش همیشه رو نداشت.ضمنا نسخه الکترونیکی هم خواندن رو اساسا در مورد مجلات آسانتر میکنه
در 2 سال پیش توسط kam...j55
آیا قیمت مجله اون هم برای نسخه الکترونیک زیاد نیست؟خیلی علاقه‌مند به خریدم ولی قیمتشون من را منصرف می‌کنه اگر یک تجدیدنظری در موردش بفرمایید خوشحال می‌شم.
در 1 سال پیش توسط Saeid RP