فیدیبو نماینده قانونی انتشارات دانشگاه تهران و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب نظریه‌های کارآفرینی

کتاب نظریه‌های کارآفرینی
نسخه PDF

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۹۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب نظریه‌های کارآفرینی

ماهیت میان رشته‌ای علم کارآفرینی هر چند باعث افزایش غنای علمی آن گردیده است، ولی فراگیران را با حجم متنوع و متعددی از نظریه‌ها، مدل‌ها و الگوها مواجه ساخته است که اثر بخشی یادگیری و انتقال دانش را تحت الشعاع خود قرار داده است. در این کتاب تلاش گردیده تا با ارایه‌ی چارچوبی ابداعی، ضمن پوشش کلیه نظریه‌های مطرح و قابل اعتنا در عرصه علمی کارآفرینی، این نظریه‌ها و الگوها بر اساس وجوه مشترک و مفروضات مشابه در قالب رهیافت‌های اقتصادی، روانشناسی و سازمانی دسته‌بندی و نظریه‌های برجسته در هر رهیافت تبیین گردد.

ادامه...

مشخصات کتاب نظریه‌های کارآفرینی

نظرات کاربران درباره

کتاب به عنوان منبع برای آزمون دکتری مدیریت کارآفرینی پیشنهاد شده و با توجه به اینکه دکتر مقیمی از نویسنده های معتبر این حوزه هستن خوندن کتاب رو شروع کردم اما واقعاً استفاده از نسخه پی دی اف در کنار متن سنگین و مفاهیم گیج کننده کتاب با سختی خوندن نسخه پی دی اف واقعاً سخت هست. اگر بشه نسخه epub کتاب ارائه بشه یا pdf خوان فیدیبو بهتر بشه، احتمالاً خوندن کتاب هم راحت تر خواهد بود.
در ۱ سال پیش توسط nob...min ( | )
کاش پی دی اف نبود و میشد علامت زد جاهای مهم
در ۲ ماه پیش توسط زهرا انصاری ( | )
با سلام کتاب را خریدم ، به کتابخانه اضافه شده ولی باز نمی شود.
در ۸ ماه پیش توسط رحیم فرامرزی ( | )
کتاب بسیار مشکل داریه. انگار یک تعداد زیاد مقاله رو به هم چسبوندن و کتابش کردن. بعضی جاهایش فعل با جمله نمیخونه و یکی دو جا دیدم جمله فعل نداره
در ۲ سال پیش توسط rez...li1 ( | )