فیدیبو نماینده قانونی ترانه پدرام و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اعتماد به نفس و مهارت‌های اجتماعی

کتاب اعتماد به نفس و مهارت‌های اجتماعی
در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان

نسخه الکترونیک کتاب اعتماد به نفس و مهارت‌های اجتماعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب اعتماد به نفس و مهارت‌های اجتماعی

اعتماد به نفس و عزت نفس شالوده­ ی شخصیت و از بحث­های اساسی در امر تربیتی و مشاوره و روان‌درمانی است. گاهی دیده می‌شود که پدر و مادرها و گاه حتی آموزگاران و دبیران تعریفی اسطوره‌ای از انسان سالم و دارای اعتماد به نفس برای فرزندان و دانش‌آموزان خود ترسیم کرده‌اند که یافتن و رسیدن به آن افسانه‌ای بیش نیست و کودک و نوجوان و جوان، به دنبال رسیدن به آن کمال، چنان در مسیرهای محال درمانده‌اند که کاری جز یأس و ناامیدی و در خود ماندن نمی‌یابند. حال آن­که داشتن اعتماد به نفس و باور خود و داشتن عزت نفس به دنبال تعریفی درست از آن و یافتن مسیری منطقی برای کنکاش درون و دست برداشتن از مقایسه­های سراپا نادرست است. چرا که باید دریابیم اعتماد به نفس به معنای برتری­جویی نسبت به این و آن نیست و با معیارهای بیرونی سنجیده نمی‌شود. اعتماد به نفس سفر به درون و یافتن توانمندی‌ها و محدودیت‌ها و بالند‌ه‌تر کردن خود در زمینه‌هایی است که خودآگاهانه و با شور و شعف به دنبال آن بوده‌ایم. اما در این جهان پر آشوب و پر دغدغه، آیا چون پدر و مادر­ها، به هر دلیل در رشد دادن اعتماد به نفس در فرزندان خود ضعف‌ها یا غفلت‌هایی داشته‌اند دیگر امیدی به بهبود این اعتماد به نفس و احترام به خود نیست؟ بر ماست که از امروز مسئول جبران نقص‌های اعتماد به نفس خود باشیم و بر عزت نفس خویش بیافزاییم و دیگر پدر و مادر را عامل همه‌ی مشکلات خود ندانیم. البته افزایش اعتماد به نفس و مهارت‌های اجتماعی به معنای مواجه نشدن با خطرات اجتماعی نیست بلکه مقابله‌ها را پخته‌تر و گزند و آسیب را کاهش می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر ترانه پدرام
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.02 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۹۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب اعتماد به نفس و مهارت‌های اجتماعی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب اعتماد به نفس و مهارت‌های اجتماعی