دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب تحولات سیاسی و اقتصادی نخست‌وزیری آموزگار

کتاب تحولات سیاسی و اقتصادی نخست‌وزیری آموزگار
بررسی زمينه‌های تكوين انقلاب اسلامی

نسخه الکترونیک کتاب تحولات سیاسی و اقتصادی نخست‌وزیری آموزگار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب تحولات سیاسی و اقتصادی نخست‌وزیری آموزگار

در این کار تلاش شده تا زوایای مبهم و تاریک راجع به تحولات و وقایع دوران صدارت آموزگار تا حد ممکن مورد نقد و بررسی قرار گیرد. باید اعتراف کرد که به‌دلیل کمبود آثار، اسناد و تألیفات دقیق و منطبق بر اسناد متقن پیرامون آموزگار و نقش وی در تثبیت و یا تضعیف نظام پهلوی پژوهشی که در بردارنده همه ابعاد و ریشه‌های تحولات و وقایع دوران نخست وزیری وی باشد انجام نیافته است. هر چند در برخی از آثار و تألیفات نگارش‌یافته مربوط به این دوره اشاراتی گذرا به جریانات و رویدادهای مقطع زمامداری وی شده است لیکن عمق تاثیر این تحولات و وقایع در تشکل و انسجام مخالفان رژیم مورد کنکاش و علت‌یابی دقیق قرار نگرفته‌اند، طوری که بیشتر نویسندگانی که درباره وقوع انقلاب اسلامی قلم‌فرسایی کرده‌اند وقایع و دگرگونی‌های این دوره حساس و سرنوشت‌ساز را به شیوه‌ای توصیفی و به‌عبارتی دیگر وقایع‌نگاری نوشته‌اند و کمتر به میزان تأثیر، حواشی و پیامد‌های آن‌ها توجه نموده‌اند.

ادامه...

مشخصات کتاب تحولات سیاسی و اقتصادی نخست‌وزیری آموزگار

بخشی از کتاب تحولات سیاسی و اقتصادی نخست‌وزیری آموزگار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تحولات سیاسی و اقتصادی نخست‌وزیری آموزگار