فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اعتماد به نفس در ۲۱  روز

کتاب اعتماد به نفس در ۲۱ روز
راهنمای عملی افزایش اعتماد به نفس همراه با تست اعتماد به نفس

نسخه الکترونیک کتاب اعتماد به نفس در ۲۱ روز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب اعتماد به نفس در ۲۱ روز

چرا این کتابچه را برای مطالعه انتخاب کردید؟ اعتماد به نفس در ۲۱ روز، چرا این عنوان برایتان جالب بود؟ افزایش اعتماد به نفس چه اهمیتی دارد؟ شاید بگویید: اعتماد به نفس یکی از عناصر مهم در رسیدن به موفقیت است، آدم‌هایی که اعتماد به نفس دارند راحت‌تر به هدف‌هایشان می‌رسند، مورد توجه دیگران قرار می‌گیرند، استرس و اضطراب کمتری را تجربه می‌کنند و... بله همین طور است. ما در روابطمان با دیگران، در امتحانات مدرسه و دانشگاه، موقع ارائه کنفرانس در کلاس درس، سخنرانی در یک جمع، جست و جوی کار و....حتی مراسم خواستگاری بدجوری به اعتماد به نفس نیاز داریم. شما موضوع خوبی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید، تبریک می‌گویم. در این کتابچه با روش‌های سازمان یافته افزایش اعتماد به نفس آشنا می‌شوید. راستی، در پایان این کتاب یک تست استاندارد اعتماد به نفس ارائه داده‌ایم. می‌توانید قبل از مطالعه و بعد از مطالعه از خودتان تست بگیرید و ببینید وضع اعتماد به نفستان چگونه است؟!

ادامه...

بخشی از کتاب اعتماد به نفس در ۲۱ روز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

مقدمه

من رقیه زراعتی و همکارم خانم اعظم یعقوبیان سال هاست که معلم هستیم، در مدرسه و دانشگاه با نوجوانان و جوانان در ارتباطیم. شغل ما و رشته تحصیلی مان «روانشناسی تربیتی» باعث شده عمیق تر به مسائل نوجوانان و جوانان فکر کنیم؛ و تصمیم گرفتیم مجموعه کتاب هایی را تالیف کنیم که به جوانان و نوجوانان عزیزمان کمک کنند تا خودشان بتوانند مسائل و مشکلاتشان را حل کنند. بدون اینکه نیاز به گرفتن نوبت و در صف مشاوره بودن داشته باشند. می دانید، پس از برگزاری کارگاه های متعدد مهارت های زندگی و داشتن ساعت ها مشاوره با نوجوانان و جوانان عزیز به این باور رسیدم که بهترین مشاور هر کس خودش است، اگر ما بتوانیم به افراد کمک کنیم که مشکل خود را شناسایی کنند و بعد طرز پیدا کردن و به کار بردن راه حل ها را به آن ها یاد بدهیم؛ آن ها به بهترین نحو ممکن عمل خواهند کرد چرا که هیچ کس ما را به اندازه خودمان نمی شناسد!
این مجموعه شامل کتابچه هایی خواهد بود که در اندازه های کوچک تهیه می شوند. جیبی هستند و می توانید آنها را به راحتی در جیب خود قرار داده و در مکان های مختلف مثل اتوبوس و مترو مطالعه کنید. مطالب فقط مطالب ضروری و کاربردی هستند؛ خواندن شان وقت زیادی از شما نخواهد گرفت. هم خواندن شان سریع انجام خواهد شد و هم تاثیرشان زود تر مشاهده خواهد شد.
در این کتاب که اولین جلد از مجموعه کتاب های ماست، شما با روش افزایش اعتماد به نفس در ۲۱ روز آشنا خواهید شد. در ۲۱ روز، حد اکثر ۲۱ روز. با انجام تمرین هایی که به شما ارائه می دهیم حتی زودتر از این موعد اعتماد به نفس شما افزایش چشمگیری خواهد داشت.

با ما همراه باشید.....

چرا؟

چرا این کتابچه را برای مطالعه انتخاب کردید؟ اعتماد به نفس در ۲۱ روز، چرا این عنوان برایتان جالب بود؟ افزایش اعتماد به نفس چه اهمیتی دارد؟

شاید بگویید: اعتماد به نفس یکی از عناصر مهم در رسیدن به موفقیت است، آدم هایی که اعتماد به نفس دارند راحت تر به هدف هایشان می رسند، مورد توجه دیگران قرار می گیرند، استرس و اضطراب کمتری را تجربه می کنند و...
بله همین طور است. ما در روابطمان با دیگران، در امتحانات مدرسه و دانشگاه، موقع ارائه کنفرانس در کلاس درس، سخنرانی در یک جمع، جست و جوی کار و....حتی مراسم خواستگاری بدجوری به اعتماد به نفس نیاز داریم.
شما موضوع خوبی را برای مطالعه انتخاب کرده اید، تبریک می گویم. در این کتابچه با روش های سازمان یافته افزایش اعتماد به نفس آشنا می شوید.
راستی، در پایان این کتاب یک تست استاندارد اعتماد به نفس ارائه داده ایم. می توانید قبل از مطالعه و بعد از مطالعه از خودتان تست بگیرید و ببینید وضع اعتماد به نفستان چگونه است؟!

بندوراباور کنید این که در عکس می بینید من نیستم ! ایشان جناب آقای بندورا(۱) یکی از روانشناس های معروف است. این که در اینجا به ایشان اشاره کرده ایم به خاطر نظریه جالبشان است. نظریه ای که خیلی به روش افزایش اعتماد به نفسی که ما به آن علاقه داریم مربوط است.

شکلی که در این صفحه می بینید مثلث بندورا است.بندورا معتقد بود یادگیری ما تحت تاثیر سه عامل مهم است:
۱- خودمان (شخص) ۲- رفتارمان ۳- محیط

از سوی دیگر بندورا معتقد است که یادگیری از راه مشاهده (Observation)، تقلید (Imitation) و الگوبرداری (Modeling) انجام می شود.

باور ما بر این است که اعتماد به نفس یادگرفتنی است. بر اساس تجربه ام باور دارم که نظر بندورا درسته. ساده تر بگویم یادگیری اعتماد به نفس به خودمان، رفتارمان و محیط مان وابسته است.

نظرات کاربران درباره کتاب اعتماد به نفس در ۲۱ روز

کتاب مفیدیه و میتونه بهتون کمک کنه ..💪👍
در 1 ماه پیش توسط nafas soleimani
عالی
در 12 ماه پیش توسط nai...a92