فیدیبو نماینده قانونی انتشارات طلایه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید

کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید

نسخه الکترونیک کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید

این کتاب، کتابی ممتاز برای سخنرانان تازه‌کار، و البته آن دسته از سخنرانان حرفه‌ای است که می‌خواهند در مورد این صنعت بیشتر بدانند، و ببینند آیا در مسیری قرار گرفته‌اند که منتهی به پول و مانند آن می‌شود. کتاب «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» به شما نشان می‌دهد چگونه در دنیای پربار سخنرانی حرفه‌ای، نویسندگی، خلق محصولات و مشاوره بارها و بارها به موفقیت دست یابید.

ادامه...

بخشی از کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:دیباچه ارل نایتینگل (Earl Nightingale)

داتی والترز هنوز تسلیم نشده است. او هرگز تسلیم نشده است. حتی سال ها پیش که کالسکه بچه را با دو نوزاد در آن به جلو می راند، مصمم بود برای جور کردن قسط خانه با فروش آگهی در ستون مشتریان روزنامه اش پولی گیر بیاورد. یکی از چرخ های کالسکه لغ می زد. داتی به چرخ نگاه کرد؛ درست موقعی که نزدیک بود چرخ از محور خارج شود، با یک لگد آن را سر جایش برگرداند. او از تک و تا نیفتاد، و از خدا می خواهم هرگز چنین نشود. ما او را لازم داریم.
این کتاب، کتابی ممتاز برای سخنرانان تازه کار، و البته آن دسته از سخنرانان حرفه ای است که می خواهند در مورد این صنعت بیشتر بدانند، و ببینند آیا در مسیری قرار گرفته اند که منتهی به پول و مانند آن می شود.
سخنران موجود عجیبی است. کیپلینگ(۱) داستان گروهی از انسان های بدوی عصر حجر را تعریف می کند که دور یک آتش صحرایی ازدحام کرده بودند. آنها آن روز با ماموتی پشمالو یا ببری دندان شمشیری، یا شاید هر دو مشغول جنگ شده بودند. ناگهان یکی از آنها روی پاهایش پرید و شروع کرد به بالا و پایین رفتن، تکان دادن سر و دست و سخن گفتن. طرز گفتار او چنان واضح و روشن بود که همه کسانی که دور آتش جمع شده بودند بار دیگر جنگ را «جلوی چشمان خود دیدند». او داستان کارهایی را که انجام داده بودند، به آنها گفت، و دوباره ترس و وحشت وجودشان را پر کرد؛ چون در کلمات او سحر نهفته بود. به همین خاطر او را بردند و کشتند.
اگر امروز بود به او دستمزد هم می دادند.
یادم می آید یک شب پس از سخنرانی با هواپیما به خانه می رفتم. دیر وقت بود، خسته بودم و پرواز طولانی شده بود. زن کنار دستی ام یکباره پرسید: «می شود بپرسم کار شما چیست؟» در حالی که لبخند می زدم پاسخ دادم: «بله، البته» و گفتم: «من یک جیغ زن بعد از غذا (Postprandial ululator) هستم.» چشمانش گشاد شد و فریاد زد: «چه می گویید! وای! باید خیلی جالب باشد.»
«بله همین طور است.»
این به گفتگو خاتمه داد، و من می توانم او را تصور کنم که با اعضای خانواده اش در مورد اینکه در هواپیما کنار دست یکی از «جیغ زن های بعد از غذا» نشسته بود، صحبت می کند. می توانم صدای نفس نفس زدن هایش را بشنوم.
پست پرندیل (Post prandial) به معنای «بعد از غذا» است. «یولیولیت (Ululate)» واژه ای است که از جیغ میمون ها ریشه گرفته است. «یولیولیتر (Ululator)» کسی است که جیغ می زند. این کلمات به آسانی در لحظه به ذهنم رسید و من نتوانستم در برابرشان مقاومت کنم. اما آن موقع که به آن زن گفتم، این کار من است، اشتباه کردم. من یک نویسنده رادیویی هستم که به طور منظم برای سخنرانی دعوت می شوم. من شنبه گذشته در بوستون بودم. در حدود یک هفته بعد یا همین حدود در وینستون هستم، سپس تگزاس، و بعد از آن در شیکاگو خواهم بود. حدود یک ماه دیگر در حال سخنرانی در مونیخ هستم.
بله، سخنران به سفرهایی از این دست می رود. دفعات زیادی بیدار شدن در متل، با چشم انداز پارکینگ را تجربه می کند. غذاهای رستوران را می خورد، و به ناهارهای پلاستیک پیچی هواپیما و دیر رسیدن عادت می کند.
اما بیشتر اوقات، من کاری را انجام می دهم که الآن مشغول آن هستم؛ نشستن در برابر کامپیوتر و ایجاد علامت هایی کوچک روی صفحه، چون کار من نویسندگی است. سخنران به عقیده من باید علاوه بر سخنرانی، یک کار واقعی خداپسندانه در جهان داشته باشد. داتی والترز چنین فردی را «انسان راستین» می نامد؛ کسی که از تجربه شخصی سخن می گوید.
حالا قضیه مربی ها فرق می کند. مربی ها متخصص آموزش مردم برای بهتر ایفا کردن کاری هستند که انجام می دهند، و به این دلیل که در این کار بسیار خوب عمل می کنند از آنها بارها و بارها و سال به سال دعوت می شود که به همان شرکت ها و سازمان ها برگردند. آنها درآمد زیادی کسب می کنند و استحقاق هر چقدر دلار که به دست می آورند را دارند. این کار کاری سخت، طاقت فرسا و ذهنی است. آنها در مقابل چند صد نفر آدم همان قدر خسته می شوند که پس از هشت ساعت کار با بیل و کلنگ. آنها در کاری که انجام می دهند خوب عمل می کنند، با نیازهای ضروری مواجه می شوند و سخت کار می کنند. آنها همچنین یک نمود مهم از این کتاب هستند.
از سخنران به دلیل کاری که فوق العاده خوب انجام می دهد درخواست سخنرانی می شود. همان طور که از لی ایاکوکا (Lee Iacocca) درباره مدیریت درخواست سخنرانی می شود، از داتی والترز خواسته می شود در مورد کاری که انجام می دهد سخن بگوید. او هوش وافری در قرار دادن افکار خود در قالب کلمات دارد. همین که کلمات او از دهانش بیرون می آید در مردم ایجاد حرکت می کند. او متخصص کلمات است. و اگر شما هم برای «جیغ زدن بعد از غذا» انگیزه دارید، باید در کلمات صاحب نظر باشید. لازم است هر چیز را که در این کتاب شگفت و حیرت انگیز وجود دارد بدانید. این کتاب برای سخنرانان نوآموز همان قدر ضرورت دارد که «کتاب بررسی قایق کوچک سیار» برای صاحب تازه کار یک قایق کوچک. این کتاب، بسیار بسیار ضروری است. زیرا داتی والترز افزون بر اینکه در کارش یک متخصص جهانی است، شخصی مهربان، دوست داشتنی و مفید است که هرگز برای یک لحظه مردم داری را از یاد نبرده است.
هر جور که شده کتاب «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» را که توسط داتی والترز و دخترش لیلی والترز نوشته شده مطالعه کنید. شما در جریان مطالعه، با این زنان برجسته آشنا می شوید. آنها در هر پاراگراف حضور دارند و عشق خود را، روشن و درخشنده به سوی شما پرتوافشانی می کنند. من قادر نیستم این کتاب را چنان که باید، معرفی کنم. امیدوارم هر سال یک میلیون نسخه از آن به فروش برسد.

ارل نایتینگل در یک اداره سخنرانی و یک اداره رادیو به نام The International Speaker's Hall of Fame and the Radio Hall of Fame خدمت می کند. او جایزه مدال طلای بنیاد ناپلئون هیل را به خاطر برتری ادبی از آن خود کرده است. او و شریک مرحومش ال لوید کونانت با تاسیس شرکت نایتینگل- کونانت، از شیکاگو، پیشگام صنعت نشر شنیداری شدند. کتاب مشهور «شگفت انگیزترین راز» ارل از فروش های یک میلیون نسخه ای تجاوز کرده و تنها رکورد طلایی که تا به حال برای سخنرانی به دست آمده را برای او به همراه داشته است. نمایش رادیویی او به نام «جهان در حال تغییر ما» به طور همزمان در ۵۰ ایالت آمریکا، کشورهای مکزیک و کانادا، تعدادی از کشورهای خارجی و شبکه رادیویی نیروهای مسلح جریان داشت. ارل دیباچه اولین کتاب داتی والترز «هرگز قدرت فروش یک زن را دست کم نگیرید» را از انتشارات پرینتس هال نوشته است.

مقدمه از داتی

به اندازه هر شغل دیگر، سخنرانی حرفه ای تلاش، دید، تخیّل، تصمیم، الهام، و کار سخت می طلبد. به علاوه، همان طور که روزالیند راسل (Rosalind Russell) یک روز گفت: «اگر خرده هوشی داشته باشید، معرکه است.»
کتاب «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» به شما نشان می دهد چگونه در دنیای پربار سخنرانی حرفه ای، نویسندگی، خلق محصولات و مشاوره بارها و بارها به موفقیت دست یابید.
کتاب ما تکنیک ها، میان بر ها، و راهکارهای سخنرانان طراز اول را روشن، و آشکار می سازد تا حرفه سخنرانی خود را با جهش آغاز نموده و جهت حرکت آن را پیوسته رو به بالا نگاه دارید. ما چگونگی آن را گام به گام به شما نشان می دهیم. ما تجربیات وسیعمان را در حرفه سخنرانی به کار می گیریم تا به شما نقشه روشنی ارائه کنیم که می تواند کمکتان کند هزاران مسیر را به سوی مقصد طلایی خود ببینید. به شما نشان می دهیم چگونه در موضوعی تخصص پیدا کنید که درب نمایش های پربار بسیاری را به سوی شما بگشاید. چگونه بازارهای خود را تشخیص داده و دستمزدها را برای کار خود در نظر بگیرید. چگونه بوفه خدمات خود را آماده کنید تا مشتری در یک نوبت چند تا از آنها را خریداری کند.
سخنران حرفه ای بودن شما را به مسیرهای مختلف و هیجان انگیز زیادی هدایت خواهد کرد. همان طور که دنیای سخنرانی حرفه ای با شتاب زیادی گسترش می یابد، فرصت ها برای هر یک از انواع سخنرانی، مربی گری، آموزش، نویسندگی، و فرآورده های مرتبط در حال سرعت گرفتن هستند. از آن جهت که من و لیلی، سخنران، نویسنده و مشاور حرفه ای هستیم و یک مرکز سخنرانی بزرگ را اداره می کنیم، از تجربه شخصی خود سخن می گوییم.
کتاب«سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» شما را در مورد فرمول هایی که لازم دارید راهنمایی می کند. همچنین اشاره می کند به اینکه چگونه با مراکز سخنرانان بسیاری کار کنید، برای خود قرار سخنرانی به دست آورید، برای قراردادها وارد مذاکره شوید، با برنامه ریزان همایش به نرمی کار کنید، و فراورده هایی را طراحی کنید که درآمد شما دو برابر- و حتی سه برابر- شود؛ در صورتی که مخاطبان خود را آموزش دهید، آگاه کنید و الهام بخشید. ما راز شهرت، پیشرفت و تبلیغ را آشکار می سازیم؛ آن چنان که بتوانید مدیر حرفه سخنرانی، نویسندگی و مشاوره خودتان شوید.
از همه مهم تر، هدیه باشکوهی است که از مخاطبان خود دریافت خواهید کرد. مردم از سراسر دنیا با شما مکاتبه می کنند، تماس می گیرند و به ملاقات شما خواهند آمد؛ و به شما خواهند گفت که زندگیشان دگرگون شده است، به آنها الهام و کمک شده است. ما در مرکز سخنرانان خود، هزاران سخنران موفق را می شناسیم. بسیاری از آنها در این نظر مشترک هستند و می گویند: «من این شغل را بسیار دوست دارم و هیچ وقت عقب نخواهم نشست. من این کار را انجام می دهم حتی اگر یک سِنت هم به من پرداخت نشود.» این کتاب به شما نشان می دهد چگونه به این دنیای شگفت انگیز و مهیج پا بگذارید، و چگونه پولی بیش از آنچه فکرش را می کردید به دست آورید. شما سخنرانی خواهید کرد و ثروتمند خواهید شد.

تاییدات

«... نخستین سال پربار من به عنوان یک سخنران پول بگیر، دوره ای بود که مبلغ ۰۰۰/ ۴۰ دلار درآمد داشتم. توجه داشته باشید که من یک شغل شرکتی را که ۰۰۰ /۱۲۰ دلار سود به اضافه یک ماشین و مخارج مربوطه را برایم داشت، رها کردم.. در کتاب «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» شما خاطرنشان کرده اید که سخنرانان هرساله بیش از ۰۰۰ /۲۲۵ دلار سود می برند و من به یاد دارم که به خودم گفتم: «بله، این خیلی خوب است»... زنم با خردمندی به من گفت: «چرا واقعاً دستورالعمل های این کتاب را به کار نمی گیری؟» و من به کار گرفتم. در سال ۱۹۹۵، سود ناخالص قرارهای اجرای من ۰۰۰ /۷۰۰ دلار بود».
تونی پارینلو(۲)، نویسنده وسخنران

«همان طور که به هزاره بعدی نزدیک می شویم، داتی و لیلی حاضر هستند تا درطول راه پرپیچ و خم فناوری ای که روی همه ما تاثیرگذار است،ما را هدایت کنند؛از بازاریابی شبکه گرفته تا سمینارهای مجازی. نقش آنان این است که سفر ما را آسانتر، لذت بخش تر و پربارتر کنند.»
لس براون(۳)، نویسنده«رویاهای خود را تحقق ببخشید.» و «هنوز هم ممکن است پیروز شوید.» همچنین میزبان نمایش رادیویی و مدیر تشکیلات اقتصادی لِس براون

«کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید برای سخنرانی حرفه ای از جواهرات گرانبها لبریز است. ارزش اطلاعات آن را نمی توان به حساب آورد. امیدوارم هیچ یک از رقبای من در بریتانیا، تا به حال یک نسخه از آن را نگرفته و نخوانده باشند!»
گراهام دیویز(۴)، فکاهی نویس بریتانیایی

«داتی و لیلی والترز دوباره کارشان را انجام داده اند! آنها استادان سخنرانی حرفه ای هستند. این کتاب همچون نقشه جاده ای است که هر سخنران نوآموز و کارکشته ای به دنبالش می گردد. این کتاب را بخرید و راه پر پیچ و خم یادگیری را پنج سال کوتاه کنید.»
باب بورگ(۵)، نویسنده «مراجعات بی پایان: تماس های هر روز و مربوط به فروش خود را به شبکه متصل کنید.» (انتشارات مک گروهیل)

«من به عنوان یک سخنران حرفه ای با ۲۵ سال سابقه، هنوز این کتاب را برای سخنرانان تازه کار، در حال پیشرفت و استاد، کاملاً ضروری می بینم.»
نائومی رود(۶)، مدیر اسبق انجمن ملی سخنرانان

«من به عنوان سخنرانی حرفه ای که در همه ۵۰ ایالت آمریکا و بعضی پایتخت های مهم دنیا سخنرانی کرده است، سخنرانان و مراکز سخنرانی را در سراسر دنیا مشاهده کرده ام. داتی و لیلی سخنرانی حرفه ای را می دانند. آنها واقعاً در این هنر، افراد مطلعی هستند.»
سامرز وایت(۷)، سناتور پیشین ایالت آریزونا

«داتی و لیلی انسان های پرشوری هستند!عجب کتاب شگفت انگیزی. مشحون از اطلاعات دقیق و درست و خردِ این همه سال در پیشه سخنرانی حرفه ای! این کتاب چه خوب از آب درآمده، و این دو چه دوستان مهربانی هستند.»
جان هاموند(۸)، رئیس اسبق انجمن ملی سخنرانان

«داتی و لیلی والترز عقاید خود را انتشار داده اند و این عقاید فکر بسیاری از سخنرانان را صیقل داده است. مشاوره پرورش دهنده و آگهی بخش آنها عامل فعال کننده شمار قابل توجهی از سخنرانان حرفه ای موفق بوده است.»
رودی آر.رایت(۹)، رئیس سابق موسسه بین المللی حرفه ای های همایش

«داتی والترز یکی از ارزشمندترین مردم امریکا در یاری رساندن به سخنرانانی است که می خواهند فوت و فن سخنرانی را بیاموزند. مجله خبری، «نشر عقاید»، سمینارها و مشاوره او به هزاران سخنران کمک کرده تا مسیر خود را پیدا کنند.»
مایک فرانک(۱۰)، رئیس پیشین انجمن ملی سخنرانان؛ مرکز بدون محدودیت سخنرانان.

«لیلی و داتی، ای کاش این کتاب را ۳۰ سال پیش خوانده بودم. در آن صورت الآن یک میلیاردر بودم.»
ایروین زوکر(۱۱)، بنیانگذار انجمن مدیران تبلیغات کتاب در کالیفرنیای جنوبی

«صنعت سخنرانی با بسیاری از اختلافات و رقابت های تنگاتنگ، ۱۰۰ سال است که به وجود آمده است. داتی رویای تاسیس یک انجمن سخنرانی را داشت. رویای او به وقوع پیوست. او تمام کسانی را که در این صنعت بودند به هم نزدیک ساخت، بر ۱۰۰ سال نفاق و اختلاف چیره شد، و دوره ای جدید از تعاون و همدستی را آغاز نمود.»
اد لارکین(۱۲)، رئیس گروه بین المللی آژانس ها و مراکز؛ و اتحادیه صنفی سخنرانان

«این کتاب به هر دو قشر نوآموز و کسانی که تمام وقتشان را سخنرانی پر کرده است، کمک شایانی می کند. داتی و لیلی والترز در مورد موضوعاتی قلم فرسایی کرده اند که باید بیان می شد. این کتاب به هر شخصی که درباره سخنرانی درآمدزای حرفه ای فکر می کند یاری می رساند. این کتاب باید روی میز هر سخنرانی باشد.»
جان پالمر(۱۳)، نخستین رئیس گروه بین المللی آژانس ها و مراکز؛ و اتحادیه صنفی سخنرانان

«با استفاده از این کتاب می توانید سخنرانی را یاد بگیرید، و نه تنها شما بلکه مخاطبانتان نیز می توانند ثروتمند شوند.»
دابلیو. میشل(۱۴)، میزبان برنامه تلویزیونی «یافتن زمینه های مشترک». سخنران و نویسنده «این چیزی نیست که برای تو اتفاق می افتد، چیزی است که تو آن را انجام می دهی.»

«داتی و لیلی صدای خالصانه و بی همتایی را در پهنه سخنرانی حرفه ای وارد کرده اند. ایشان به عنوان دو سخنران حرفه ای به وضوح ثابت کرده اند که چطور «به ادعای خویش عمل می کنند». خواه شما جدیدترین نوآموز باشید خواه ستاره کارکشته سخنرانی حرفه ای، به طرق مختلف به ثروت خواهید رسید. این کتاب فرصت خوبی است که از دو شخص حرفه ای در زمینه سخنرانی آموزش ببینید.»
ادوارد اسکانل(۱۵)، نویسنده مجموعه کتاب های «بازی مربیان بازی ها»

«هر شب قبل از خواب و هر روز صبح وقتی که از خواب بلند می شوم، زمان را با دو کتاب سپری می کنم: کتاب مقدس و «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید». کتاب من ورق هایش لوله شده، همه جای آن نشان خورده، زیر جملاتش خط کشیده و پر از یادداشت است. دلیلش این است که کتاب شما آن قدر آموزشی، یاری دهنده و آگهی بخش است که طی یک سالِ بسیار کوتاه، من یک سخنران حرفه ای ملی قابل قبول شده ام.»
پگین اچواریا(۱۶)، متخصص بین المللی مسائل خانوادگی؛ راهنمای پیشین پویایی شناسی خانواده

«من برای بیش از یک میلیون انسان در ۲۱ کشور سخنرانی کرده ام و پیشه سخنرانی حرفه ای را به طور عمیق مورد مطالعه قرار داده ام. بنابراین می توانم بگویم این کتاب، جالب ترین کتابی است که تا به حال در این موضوع نوشته شده است. من این کتاب را به هر فردی که هرگونه علاقه ای خواه برای سرگرمی، خواه برای کسب درآمد به سخنرانی دارد، توصیه می کنم.»
برایان تریسی(۱۷)، نویسنده و سخنران حرفه ای

«من کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید را دوست دارم! این کتاب ده سال از راه پر پیچ و خم یادگیری سخنرانی حرفه ای می کاهد. من به نویسندگان، داتی و لیلی نیز ارادت دارم. ما به خود می بالیم که داستان های آن دو را در کتاب های «سوپ جوجه برای روح» به نظر خوانندگان برسانیم.»
جک کانفیلد(۱۸)، یکی از نویسندگان مجموعه «سوپ جوجه برای روح»

«مانند بسیاری از سخنرانان استرالیایی دیگر،من از کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید بهره فوق العاده ای برده ام. قضاوت های استادانه شما، مهارت هایتان در سخنرانی، و میل شما به نشر عقاید، توسط همه استرالیایی ها و نیوزلندی ها ستایش شده است. خوشبخت باشید! زندگی و سرگرمی خوبی داشته باشید... و بسیار موفق تر از پیش باشید.»
ماکس هیچینز(۱۹)، رئیس استرالیایی انجمن ملی سخنرانان

«کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید بزرگترین برنامه کاری برای هر کسی است که به دنبال موفقیت در این حرفه هیجان انگیز می باشد. آن را بخوانید. من بالاترین نمره را به آن می دهم!»
پیتر ویدمر(۲۰)، صاحب مدال طلای المپیک در رشته ژیمناستیک

«سخنرانی کنید و ثروتمند شوید کتاب ضروری هر کسی است که جداً می خواهد سخنران حرفه ای شود. اگر این کتاب ۲۰ سال پیش، یعنی زمانی که من تازه کارم را شروع کرده بودم، موجود بود، تا الآن دو برابر راهی را که رفته ام، پیش رفته بودم.»
مارک ویکتور هانسن(۲۱)،یکی از نویسندگان مجموعه «سوپ جوجه برای روح»

«کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید برای هرکسی که می خواهد به عنوان سخنران حرفه ای کار کند، یا درحال تحقیق درباره این حرفه است کتابی ضروری است. من یک نسخه از آن را برای مراجعه آسان در کتابخانه ام نگاه داشته ام؛ چون این بهترین کتابی است که در مورد این حرفه خوانده ام.» مایکل لی بواف(۲۲)

«بهترین کتاب راهنمای موجود درباره اینکه چگونه حرفه خود را با سخنرانی بنا کنید.»
پل و سارا ادواردز(۲۳)، نویسندگان «کار کردن از خانه»

«حوزه سخنرانی در حال پیشرفت ناباورانه ای است؛ چرا که مشاوره عاقلانه لیلی و داتی والترز به این موضوع اختصاص یافته است.»
آرت لینک لتر(۲۴)

«این کتاب یک گنجینه است. آنهایی که از درس های آن پیروی کنند، کوزه طلا را پیدا خواهند کرد.»
جرالد سی مییرز(۲۵)، رئیس سابق هیئت مدیره آمریکن موتورز

«به ندرت کتابی را می خوانید که متن آن، همان چیزی باشد که عنوان آن وعده داده است. «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» چنین کتابی است. این کتاب اساس یاری رساندن به من در شکل دادن به حرفه سخنرانی ام بود. می توانم بدون تردید بگویم داتی و لیلی والترز موفقیت بزرگی را برای من به ارمغان آورده اند. این کتاب را بخوانید، آنها این کار را برای شما هم انجام خواهند داد.»
جف اسلاتسکای(۲۶)، مبارز خیابانی بازاریابی

«هر گاه شما برای اینکه یک سخنران حرفه ای شوید دنبال اطلاعات می گردید، نه دانشگاهی وجود دارد که بروید و نه مدرکی که کسب کنید. بسیاری از ما این کار را با آزمایش و خطا انجام داده ایم. با این وجود در کتاب «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» لیلی و داتی والترز، آموزشی را عرضه می کنند که در هیچ جا غیر از اینجا نیست. آنها نه تنها مهارت های لازم را حاضر می کنند، بلکه ادراک و شعور شغلی را هم ارائه می دهند. در طی آموزش، واقعاً می توانید سخنرانی کنید و ثروتمند شوید.»
فلورنس لیتوئر(۲۷)

«چه بخواهید در مردم انگیزه ایجاد کنید و برای کالایی که احتیاج به تبلیغ دارد تبلیغ کنید، و چه تنها یک مجری بازرگانی باشید که باید در مورد استفاده از تریبون سخنرانان به عنوان یک ابزار ارتباطات بیشتر بدانید، به کتاب «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» نیاز دارید. من آن را به عنوان کتاب ضروری برای مطالعه به همه همکارانم توصیه کرده ام و به عنوان یک مربی سخنوری و مشاوره اصرار می ورزم که هر کس در کار خود جدی است این کتاب را بخواند.»
برنارد هیل زیک(۲۸)، عضو جامعه بین المللی سخنرانان و نویسنده «تناقض ها در گفتگو»

«چه کسی بیشتر از خانواده والترز درباره رشد حرفه سخنرانی اطلاع دارد؟ این کتاب برای سخنرانان و نیز کسانی که در آینده سخنران خواهند شد، همچون کتاب مقدس است.»
دانیل کندی(۲۹)

مقدمه از لیلی

آیا سخنرانی خواهید کرد و ثروتمند خواهید شد؟ آنهایی که در این صنعت به ثروت رسیده اند یک ویژگی مشترک داشته اند: آنها نخست زندگی مخاطبانشان را استغنا بخشیده اند. اگر مرکز توجه شما در وهله نخست غنا بخشیدن به مخاطبانتان نباشد، هیچ یک از راهنمایی ها، راهبردها، واقعیات و شکل هایی که در این کتاب ارائه می دهیم شما را «ثروتمند» نخواهد ساخت.
بسیار خوشحالیم که چاپ اول «سخنرانی کنید و ثروتمند شوید» امروز به عنوان راهنمای سخنرانی حرفه ای مطرح شده است. این کتاب پرفروش بوده و همچنان به همین منوال ادامه می یابد.
ما به عنوان مرجع ابزار بازاریابی برای سخنرانان، مشاوران و متخصصان شغلی، نیاز شما را برای دانستن نحوه استفاده از شبکه گسترده جهانی، فکس به محض درخواست، پست الکترونیکی، کنفرانس تصویری، میل بوت (mailbot)، سمینارهای مجازی، خبرنامه های پست الکترونیکی و چیزهای بسیار دیگر در حرفه سخنرانی در نظر گرفته ایم. مشکل اینجا بود که چون ما خودمان در استفاده از کامپیوترهای بزرگ قدیمی وارد نبودیم نمی خواستیم به شما بگوییم «بروید یک وب سایت درست کنید...» بنابراین، ما یک وب سایت درست کردیم، از رادیو فکس استفاده کردیم، از دفتر خودمان عملیات فکسی انجام دادیم، و با صدها و صدها سخنران گفتگو نمودیم تا درباره استفاده از این وسایل نتیجه گیری کنیم.
اضافه بر این، ویرایش دوم این کتاب نتیجه بررسی منحصر به فرد بیش از ۱۵۰۰ سخنران حرفه ای، رهبر سمینار، و مربی روی مباحث گوناگون است.
نتایج این بررسی ها را در سراسر کتاب مشاهده خواهید نمود. اشتیاق، شفقت و هدف مندی ای را که برای ثروتمند کردن دیگران و خودتان نیاز خواهید داشت، برای شما آرزو می کنیم.

قدردانی
برخی از دوستان مهربان و صمیمی، بسیاری از برگه های دستنوشت ما را گرفتند و با پیشنهادات و روشن بینی های خود، راه را با زحمت به پایان رساندند. از شما سپاسگزاریم: ریک باتس، دکتر جو کلما، پاتریک داکر، جف دوار، گرگ جیمبا، دنیل جنل، دبورا لیلی، اسکات مک کین، تام مارکوس، لئونارد لاسکوویسکی و کارلوس رنجل.

نظرات کاربران درباره کتاب سخنرانی کنید و ثروتمند شوید

این کتاب را به تمام سخنرانان توثیه میکنم
در 3 ماه پیش توسط رضا محمدی
به نظر خب میاد
در 2 سال پیش توسط اکبر زیدی