فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی رزم آور نور کتاب صوتی

کتاب صوتی رزم آور نور

نسخه الکترونیک کتاب صوتی رزم آور نور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۹۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی رزم آور نور

کوئلیو با پیش کشیدن مفهوم «رزم‌آور نور» تلاش دارد خصوصیاتی را که به نظرش «انسان» باید داشته باشد در قالب این شخصیت فرضی بریزد؛ کاری که شاید بتوان گفت در مقیاسی متفاوت و در حیطه‌ای متفاوت، نیچه در کتاب چنین گفت انجام داد و خصوصیات اَبَرانسانِ مورد نظرش را به تصویر کشید. «رزم‌آور نور» کوئلیو سخت تحت تأثیر روایاتی از کتاب هنر رزم سون جو (استراتژیت نظامی چین باستان)، کتاب مقدس، و آموزه‌های جوانگ زه (فیلسوف چین باستان و شخصیت رقیب کنفوسیوس) بوده و مستقیماً نقل کرده. مهم‌ترین ویژگی رزم‌آور نور کوئلیو شاید این باشد که او «انسانی واقعی» است. علی رغم اینکه کوئلیو در وادی عرفان می‌نویسد و در این وادی عموماً شخصیت‌های اسطوره‌ای/ الگووار غالباً منزه از ضعف و خطا هستند، کوئلیو نگاهی انسانی‌تر و واقعی‌تر به مقوله‌ی انسانِ کامل دارد. او نقص‌هایش را می‌شناسد، می‌داند که بسیار شکست خواهد خورد، می‌داند در برخی مواقع امکان پیروزی یا حتا جنگ هم ندارد، می‌داند که نمی‌تواند جدا از دیگران باشد و نه فقط گاهی به کمک دیگران احتیاج دارد بلکه گاهی نیاز به تایید دیگران هم دارد و روحیه خود را باید در میان جمع حفظ کند. به بیان دیگر در ذهنیت کوئلیو انسان کامل وجود ندارد؛ بلکه انسان متکامل. از دید کوئلیو انسان پیوسته باید رزم کند و قدمی دیگر به جلو بردارد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی رزم آور نور

اگر زندگی صحنه رویارویی ساحت نورانی انسان با ابعاد تاریک وجود خویش باشد، گریزی از رزم نخواهد بود. "راهنمای رزم آور نور" تلاشی ست برای ارائه راهکارهایی به منظور شناخت درست ماهیت این نبرد، و معنای پیروزی. صدا و اجرای میکائیل شهرستانی اثرگذاری این کتاب را دو چندان کرده.
در 2 سال پیش توسط ایمان محرابی نژاد
جزو بهترین کتاب‌هایی است که بارها بهش رجوع کردم و ازش ایمان و الهام گرفتم
در 1 سال پیش توسط رها متقی
بدترین نوشته ای بود که از پائولو کوئیلو دیدم. نه حالت داستانی درست و حسابی دارد نه شبیه جملات حکمت آموزش هست! بسیاری از کتاب یه سری جملس که چندان هم مرتبط نیستند و کسالت آوره.
در 1 سال پیش توسط m.m...d.m
با محتوا و معانی کاری ندارم ولی بنظرم خسته کننده است. حداقل اوایل کتاب، تکرار مداوم این نوع جملات است: رزم آور نور چنین میکند و چنان نمیکند... رزم آور نور اینچنین است و آنچنان نیست... طوری که به این ترکیب حساسیت پیدا میکنید!
در 1 سال پیش توسط حمیدرضا عظیمی
عالی👍
در 4 ماه پیش توسط meh...m.r
خواهشا رمان های خارجی عشقی رو صوتی کنید که روح وروانمون رو حال بیاره بیشتر شبا گوش میدیم یا ترسناکه یا اینکه علمی تخیلی ......
در 1 سال پیش توسط فرانک کاظمی