پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ۷  کنکور دیفرانسیل، ریاضی پایه و آمار

کتاب ۷ کنکور دیفرانسیل، ریاضی پایه و آمار
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب ۷ کنکور دیفرانسیل، ریاضی پایه و آمار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ۷ کنکور دیفرانسیل، ریاضی پایه و آمار

کتابی که پیش رو دارید، شامل سوالات آزمون‌های سراسری هفت سال اخیر می‌باشد که مطالعه‌ی آن باعث تقویت درسی و تثبیت آموخته‌های قبلی شما می‌شود. اندیشه ریاضی یکی از ابزارهای اساسی تفکر است و تقویت تفکر از اهداف برنامه‌های درسی و تربیتی ماست. اثری که در اختیار شماست، مجموعه‌ای از پرسش‌های چهارگزینه‌ای ریاضی سراسری در سال ۷ سال اخیر کتاب دیفرانسیل و ریاضی پایه می‌باشد. از این رو شما را در جمع‌بندی مطالبی که تاکنون مطالعه کرده‌اید، یاری می‌رساند. کتاب‌های ۷ کنکور از دو جنبه‌ی فنی و محتوایی باعث می‌شود که شما: بتوانید از هر فرصتی و در هر شرایطی برای مطالعه و یادگیری استفاده کنید. بتوانید هنگام مطالعه، تمرکز و بازده‌ی حداکثر داشته باشید. بتوانید هم در طی سال تحصیلی و هم دوران جمع‌بندی و کنکور از آن استفاده کنید.

ادامه...

مشخصات کتاب ۷ کنکور دیفرانسیل، ریاضی پایه و آمار

نظرات کاربران درباره کتاب ۷ کنکور دیفرانسیل، ریاضی پایه و آمار

ضمن عرض سلام کتاب های ارائه شده توسط شما در افغانستان قابل دریافت نیست. من کتاب های مربوط به ریاضیات را چطور بایدبخرم؟ لطفا همکاری و راهنمایی کنید من به این کتاب ها خیلی نیازمندم.
در ۳ سال پیش توسط Akb...idi ( | )
خیلی بد صفحه بندی شده
در ۲ سال پیش توسط حسین رستمی مفرد ( | )