فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی داش آکل کتاب صوتی

کتاب صوتی داش آکل

نسخه الکترونیک کتاب صوتی داش آکل به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی داش آکل

داش‌آکل یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین آثار داستانی صادق هدایت است. اثری که فیلم سینمایی ماندگاری هم بر اساس آن داستان به‌ کارگردانی مسعود کیمیایی ساخته شده است. شنیدنِ آن تکّه‌ی داستان که راوی می‌خواند: «همه‌ی اهل شیراز می‌دانستند که داش‌آکل و کاکا‌رستم سایه‌ی یکدیگر را با تیر می‌زدند.»، تجربه‌ای لذت‌بخش است که به شما پیشکش می‌شود. از گوینده(علی میرمیرانی): بعضی وقت‌ها آدمی چیزهایی را بخشی از دانستگی، پاره‌ای از توانمندی، سهمی از قابلیت، بخشی از نگاهش را حتی، پیشکش می‌کند. من _علی میرمیرانی_ به کاری که در سالیان عمر دوست داشتمش به قدر وسع و قوه خواستم این ته صدای کمرنگ را که بی زحمت و خدادادی بوده پیشکش داستان درخشان هدایت کنم. این تمامی چرایی و دلیل من برای خوانش داش‌آکل بوده است؛ که می‌گویند در اصل داش آقا گل بود و روزی پرپر شد روی دسته‌ی قمه‌ی کاکا‌رستم. بضاعت من برای خوانش کار این بوده، بضاعت داستان قدی بلندتر دارد، سینه‌ای فراخ‌تر و صدایی رساتر. امید آن‌که از آن نکاسته باشم.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی داش آکل

عالیههههههههههه آفرین به راوی داستان بخاطرزحماتشون وآفرین به نویسنده ،جناب آقای صادق هدایت بخاطراین همه ظرافت وزیبایی درتوصیف شخصیت هاومضمون داستان ممنون ازبرنامتون.امیدوارم یکروزداستان های صادق هدایت هم توبرنامتون رایگان کنید
در 1 سال پیش توسط wiz...zar
درود بر تو باد راوی عزیز که به حق آن را ادا کردی و درود بر صادق بزرگ که ای کاش بیشتر بودی و بیشتر می نوشتی ...
در 1 سال پیش توسط مسعود آریافرد
اینکه صوتی بود ..عالیه اما کاشکی صوتی و نوشتاری بود با چشم نگاه میکردیم با گوش بشنویم جالب بود...چقدر خوب که درزمان کم کتاب میخوانیم بصورت صوتی . صدای راوی کتاب عالی.
در 1 سال پیش توسط bep...hon
من که ندیده ام فیلمش رو اما گفتم کتابش رو گوش بدم ببینم این داش آکل داش آکل که میگن چیه. و حالا که فهمیدم چیه باید اذعان کنم خوب چیزیه! :) داستان و قلم نویسنده عالی بود؛ روایت زیبا و صداگذاری به جا و حرفه ای هم ارزشش رو دوچندان کرده بود و بر تاثیرگذاری اثر افزوده بود. در خصوص خود داستان میشه گفت داستانی نیست که بشه مستقیم ازش درس گرفت اما در راه عبرت آموزی، دنیایی حرف برای گفتن داره. جمع بندی نهایی! داستان لذت بخش و جالبی بود و مطمئنم که از خود کتاب به اندازه این نسخه صوتی لذت نمیبردم؛ پس امیدوارم شما هم ازش لذت ببرید. ؛)
در 1 سال پیش توسط mohsen m.b
درود بر نویسنده بزرگ صادق هدایت و درود بر راوی داستان و تیمی که زحمت صوتی کردن کتاب را کشیده اند، براستی که زیباتر از این نمی شد این کتاب را اینچنین قدرتمند و خلاقانه با موزیک و صدای زیبای راوی ساخت. پیشنهاد میکنم که حتما دانلود کرده و از شنیدن این کتاب زیبا لذت ببرید. شاید همچون من بعد از سال ها گریه بر چشمانتان نقش ببندد.
در 1 سال پیش توسط ابراهیم مسگری
قصه عالی. کیفیت تولید کتاب خیلی خوبه. آهنگسازی خیلی خوب و بجا
در 1 سال پیش توسط م ص
به به مرسی از فیدیبو و راوی عزیز با صداس بسیار دلنشینیش ( لاتی صحبت میکرد صداش شبیه سیامک انصاری میشد تو نقشای لاتیش ) کاش داستانش کمی طولانی تر بود مخصوصا قسمتهای برخوردش با مرجان در این ٧ سال ...
در 1 سال پیش توسط صدف ...
راوی خیلی عالی 😃 نویسنده هم چیره دستی اش را به رخ کشیده بود
در 1 سال پیش توسط مجید ツ
خیلی خوب بود. هم راوی و هم فضاسازی احساس می کردم تو داستانم.
در 1 سال پیش توسط kahroba
زیبا بود. آخرش هم بسیار احساسی بود. راوی و آهنگ های پس زمینه هم عالی بودند. ممنون از فیدیبو.
در 1 سال پیش توسط محمد خ