Loading

چند لحظه ...
کتاب مدیریت اجتماعی و فرهنگی شهر

کتاب مدیریت اجتماعی و فرهنگی شهر

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت اجتماعی و فرهنگی شهر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۲,۵۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب مدیریت اجتماعی و فرهنگی شهر

اساساً از مدیریت فرهنگی و اجتماعی به عنوان فرایند مدیریت و عملکرد آگاهانه به هدایت صحیح امور فرهنگی و اجتماعی در مسیر پیشرفت برنامه‌ها و در جهت اهداف و راهبردهای موردنظر نظام خط‌مشی‌‌گذاری و سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی یاد می‌شود (صالحی‌امیری، ۱۳۸۹). از این منظر مدیریت فرهنگی و اجتماعی باید بتواند با نگاه نظام‌مند و استفاده از الگو‌های طراحی‌شده درک کاملی از چگونگی واکنش کل نظام فرهنگی و اجتماعی در مقابل تغییر هر جزء از آن داشته باشد تا جریان عملی و فرایند دست‌یابی به اهداف فرهنگی و اجتماعی را از طریق برنامه‌ریزی متحقق کند. شهر تهران به مفهوم عام و شهرداری تهران به طور خاص به عنوان بسترسازان نظام فرهنگی و اجتماعی از این قاعده مستثنا نیستند؛ بنابراین در این مجلد سعی شده است ابتدا ضمن شناخت ابعاد فرهنگی و اجتماعی شهر تهران در گام اول، در گام دوم به شناسایی مجموعه ابعاد فرهنگی و اجتماعی شهر تهران پرداخته شود که کدام‌یک بر عهده شهرداری تهران گذاشته شده است و مشخص شود که آیا شهرداری می‌تواند در تمامی ابعاد فرهنگی و اجتماعی شهر مداخله کند؟ و درنهایت به ارائه الگویی جهت توسعه مدیریت فرهنگی و اجتماعی شهر تهران پرداخته شود. در این رویکرد تأکید می‌شود که هیچ توسعه و رشدی در شهر ‌پذیرفته نیست مگر اینکه از قبل درباره ابعاد و آثار فرهنگی و اجتماعی آن فکر شده باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب مدیریت اجتماعی و فرهنگی شهر

بخشی از کتاب مدیریت اجتماعی و فرهنگی شهر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت اجتماعی و فرهنگی شهر