Loading

چند لحظه ...
کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان‌ها با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات

کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان‌ها با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات

نسخه الکترونیک کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان‌ها با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۵۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان‌ها با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات

کتاب حاضر برای دانش‌پژوهان و دانشجویان در رشته‌های مدیریت با گرایش‌های مختلف ـ فناوری اطلاعات، علوم سیاسی ـ در مباحث مربوط به دولت و سیاست‌گذاری و رشته اقتصاد قابلیت استفاده را دارد و نیز برای مدیران و کارکنان سازمان‌هایی که قصد گام نهادن در مسیر دانشی نمودن محیط خود را دارند مفید خواهد بود. این کتاب شامل شش فصل است: فصل اول به مفاهیم قدرت و قدرت نرم پرداخته و دانش و فناوری را به عنوان کلیدی‌ترین مصادیق قدرت نرم در جوامع معرفی کند. فصل دوم به تاریخچه مدیریت دانش، اهمیت و ضرورت و نسل‌های مدیریت دانش پرداخته است. فصل سوم مفاهیم زبربنایی مدیریت دانش، مدیریت دانش و مزایا و موانع آن را مورد توجه قرار داده است. فصل چهارم به فرایندهای مدیریت دانش و برخی از مهم‌ترین مدل‌های ارائه‌شده توسط صاحب‌نظران و همچنین معرفی برخی از کلیدی‌ترین گام‌های پیاده‌سازی مدیریت دانش در سازمان توجه می‌کند. فصل پنجم به معرفی مهم‌ترین زیرساخت‌های مدیریت دانش اختصاص یافته است. فصل ششم به فناوری اطلاعات و اثربخش‌ترین ابزارهای تکنولوژی اطلاعات که می‌توانند در ارتقای مدیریت دانش مثمرثمر واقع شوند، اختصاص یافته است.

ادامه...

مشخصات کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان‌ها با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات

بخشی از کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان‌ها با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ارتقای مدیریت دانش در سازمان‌ها با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات

دست نویسندگان درو نکند خیلی خوب بود
در ۲ سال پیش توسط حسین زاده ( | )
کتابی است که رشد فناوری را در مدیریت دانش بررسی میکند
در ۲ سال پیش توسط moh...and ( | )