0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چگونه بر خود مسلط شویم؟
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی چگونه بر خود مسلط شویم؟

نویسندگان:
پل ژاگو
،
ل ژاگو
درباره چگونه بر خود مسلط شویم؟

"چگونه بر خود مسلط شویم؟" روش‌های عملی توانمند بودن، فرمانروایی بر غرایز و چیرگی بر هیجانات را آموزش می‌دهد. تسلط بر خویش، در امور جزئی روزانه یا در لحظات حیاتی تصمیم‌گیری‌های مهم، از اهمیتی اساسی برخوردار است. توانایی کار کردن در طی مدت زمانی دقیقا پیش‌بینی‌‌شده، دست زدن به اقدامی قاطع هنگامی که دستخوش تردیدیم و ظاهرا حس می‌کنیم باید از آن کار اجتناب کنیم، مهارت در جلوگیری از بیان یک سخن یا انجام حرکتی که در غیر این صورت بعدا مایه‌ی تاسف خواهدبود، تن ندادن به حواس‌پرتی‌هایی که به گیجی و بی‌توجهی لگام گسیخته می‌انجامند، توانایی رعایت کردن دقیق رژیم غذایی، تعدیل گرایش‌های بلهوسانه، انجام متوالی یک تمرین، تنظیم بهره‌گیری از منابع درونی خویشتن، نشان دادن واکنش‌هایی قاطع توام با آرامش در شرایط و موقعیت‌های نگران‌کننده، توانایی تجهیز و سازماندهی قوای خویشتن بدون اسیر شدن به کوچک‌ترین تردید در اوضاع و احوال بسیار خطرناک... و خلاصه سود جستن تام و تمام از همه‌ی امکانات خود در موقعیت‌های خطیر، جملگی مصداق صفتی‌ هستند تحت‌عنوان تسلط بر خویش. پُل کلمان ژاگو در سال 1889 در خانواده‌ای متوسط به دنیا آمد. ژاگو درحالی‌که 18 سال داشت، با یک متخصص هیپنوتیزم به‌نام دکتر دورویل آشنا شد و در سال 1907 به‌عنوان شاگرد نزد این استاد به فراگیری علوم روانشناسی پرداخت و پس از مدتی همکار او شد. اطلاعات عمیق ژاگو در زمینه‌ی روانشناسی فردی به وی امکان داد تا کتاب‌های مهمی بنویسد و شهرت جهانی پیدا کند. مطالعه-ی آثار پُل ژاگو، آرامش فروانی جهت گذر از مراحل مختلف زندگی و برخوداری از شجاعت کافی برای تصمیم‌گیری را به ارمغان می‌آورد. ژاگو سال 1962 درگذشت و در آرامگاه تیسه به دور از هر گونه تشریفات رسمی و تنها با شرکت چند دوست نزدیکش به خاک سپرده شد.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
306.۱۳ مگابایت
مدت زمان
۰۴:۳۱:۳۹
نویسندهپل ژاگو
نویسنده دومل ژاگو
راوینیما کرمی
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۳/۰۵
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۰۶.۱۳ مگابایت
۰۴:۳۱:۳۹

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.6
از 5
براساس رأی 42 مخاطب
5
ستاره
35 ٪
4
ستاره
33 ٪
3
ستاره
4 ٪
2
ستاره
9 ٪
1
ستاره
16 ٪
24 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
1

متاسفانه اصلا متوجه نمیشم درباره چی صحبت میکنه چون از کلمات پیچیده و تخصصی استفاده شده وبزحمت تونستم یکدهم از کل کتاب متوجه بشم.ولی هیچی دستگیرم نشد.تنها کتابیه که از خریدش پشیمانم.

1

به اجبار با ترجمه سنگین کتاب تا فصل ۴ کنار اومدم اما به بعد گوش دادن و تمرکز روی مطالب کتاب خسته کننده میشه و درک مطلب به شدت میاد پایین. از یه جا به بعد دیگه اصلا متوجه نمیشین قضیه چیه. بیشتر به این فکر میکنین که این جمله ای که گفته شد مفهومش چی بود!! پیشنهاد نمی کنم بخرین‌.

4

اول باید استاد ادبیات بشی بعد به این کتاب گوش کنی..اصلا حالت مفهومی و عامیانه ای نداره و گوینده هم سرعت خواندن بالایی داره. البته شاید به خاطر نامفهوم بودن و لفظ بودن مطلب باشه که دید من رو نسبت به گوینده اینطوری کرده

5

از کلمات ثقیل استفاده کرده ولی بسیار کاربردی است من تا الان ۵ بار گوش کردم واقعا کتاب خوب و موثری هست شاید دفعه اول براتون سخت باشه ولی دفعات بعد مثل یه دوست خوب میتونید از راهنمایی هاش سود ببرید این کتاب و رهنمودهاش فوق العادس

1

ترجمه بد و استفاده از کلمات سخت باعث میشد تا بیشتر به مفهوم کلمات فکر کنم تا خود موضوع. تمام کتاب را گوش دادم اما حتی یه نکته هم متوجه نشدم.

4

واقعأ حتی یک جمله از این کتاب رو به سختی میشه متوجه شد اینقدر که از کلمات صقیل و پیچیده استفاده کرده... این جملات و کلمات بیشتر مناسب یک کتاب شعر هست تا این کتاب!!!!!!!!

2

ترجمه روان نیست و از کلمات پیچیده و استعاره هایی استفاده شده که درک متن را دشوار می کند. شنونده به آسانی نمیتواند متن را دنبال کند.

4

خیلی معایب آدم رو خوب توضیح میده، بشرطی که انقدر شجاعت داشته باشیم که قبولشون کنیم، در مورد شخص من، خیلی معایبم رو گفت بعضی قسمتها رو ۲بار آدم گوش کنه قطعا بهتره

4

کتاب بسیار خوبی بود، خوانش راوی بی نظیر بود، ترجمه آقای مهربان ، بسیار زیبا و تحسین برانگیز است( البته نظر دوستان هم قابل تامل است، ) از شنیدن کتاب لذت بردم

4

خیلی لفظ قلم و سریع میخونه،سخت میشه متوجه شد که مفهوم جملات چیه.

نمایش 14 نقد دیگر
3.6
(42)
33,000
٪30
23,100
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
چگونه بر خود مسلط شویم
چگونه بر خود مسلط شویم
روش‏هاى عملى پرتوان بودن، فرمانروایى بر غرایز و چیرگى بر هیجانات

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
چگونه بر خود مسلط شویم؟
٪30
چگونه بر خود مسلط شویم؟
پل ژاگو
نوین کتاب
3.6
(42)
33,000
٪30
23,100
تومان